Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy A6 Plus A605 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas89 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas80.8 €
Ekrano stiklo keitimas59 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas48.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35.3 €
Kameros stikliuko keitimas26.15 €
Originalios baterijos keitimas42.65 €
Baterijos keitimas39.95 €
Krovimo lizdo keitimas45.5 €
Ausinės modulio keitimas34.4 €
Mikrofono modulio keitimas45.5 €
Garsiakalbio modulio keitimas41.1 €
SIM lizdo keitimas39.95 €
Priekinės kameros keitimas35.43 €
Pagrindinės kameros keitimas47.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Aukštos kvalifikacijos meistrai profesionaliai ir greitai pasirūpins nepriekaištingu jūsų Samsung A6+ A605 veikimu. Sudužęs ekrano stiklas, neveikiantis ekranas, dregmės ar dulkių sukelti pažeidimai ir kitos problemos yra pataisomos. Remonto ar telefono komponentų keitimo darbai nėra naujiena mūsų meistrams. Patikėkite savo išmanųjį išmaniesiems meistrams.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A6 Plus A605 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Pailgas 18,5:9 vaizdo santykio ir 6 colių dydžio ekranas apima visą priekinę įrenginio dalį. Tai reiškia, kad priekinėje dalyje nebėra „home“ mygtuko, ekranas apsaugotas papildomais siaurais rėmais ekrano viršuje ir apačioje. Visą priekinę telefono dalį užimantis ekranas turi būti papildomai apsaugotas, kad eilinis įrenginio išslydimas iš rankų nebūtų lemtingas.

Samsung vietoj stiklo, galinėje išmaniojo pusėje, panaudojo metalą. Stiklas neabejotinai suteikia dizainui daugiau prabangos, tačiau metalas turi savų pranašumų. Metalinė nugarėlė yra patvaresnė ir atsparesnė pirštų atspaudų kaupimuisi ant įrenginio išorės.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.