Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy A705 A70 2019 EKRANO KEITIMAS, REMONTAS, KAINOS.

Samsung Galaxy A705 A70 2019 remontas

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas116.27 €
Ekrano stiklo keitimas74 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas43.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29.25 €
Kameros stikliuko keitimas29.88 €
Originalios baterijos keitimas45.35 €
Baterijos keitimas35.35 €
Krovimo lizdo keitimas45.25 €
Ausinės modulio keitimas34.17 €
Mikrofono modulio keitimas42.88 €
Garsiakalbio modulio keitimas35.53 €
SIM lizdo keitimas40.17 €
Priekinės kameros keitimas34.8 €
Pagrindinės kameros keitimas47.88 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Atsainus naudojimasis Samsung Galaxy A70 A705 2019 ar netinkami priedai gali pažeisti ekraną, stiklą, bateriją ar kitus išorinius bei vidinius komponentus. Išmanieji meistrai greitai ir kokybiškai atliks ekrano, stiklo, baterijos keitimo ir kitų dalių taisymo darbus.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                        

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A705 A70 2019 m. ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kai telefono pagrindinis tobulėjantis ir didėjantis bruožas yra ekranas ir tai, kaip jis veikia ar atkartoja vaizdą bei spalvas, paskutinis dalykas, kurio norėtumėte ar tikitės, yra tam tikra su ekranu susijusi problema. Deja, atrodo, kad tai yra dažniausia A70 A705 2019 problema. Naudotojai skundėsi jutiklinio ekrano problemomis, iš kurių didžiausia problema buvo susijusi su „Multi-Touch“ funkcija. Po daugybės programinių atnaujinimų ši problema turėjo pasitaisyti, tačiau karts nuo karto vis iškyla. Nepaisant programinių gedimų, vis didėjantys išmaniųjų telefonų ekranai taip pat didina rizika ir mechaniškai jį pažeisti.

Neatsargus naudojimasis įrenginiu ar netinkamų priedų naudojimas gali pažeisti ekraną, stiklą, bateriją ar kitus išorinius bei vidinius komponentus. Mes esame pasiruošę jums suteikti skubią bei kokybišką pagalbą. Ekrano ar stiklo keitimas, baterijos keitimas ir kiti remonto darbai mums nėra naujiena. Kvalifikuoti mūsų serviso meistrai suteiks profesionalią pagalbą bei atsakys į visus su jūsų įrenginiu susijusius klausimus.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.