SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Samsung Galaxy A80 A805 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas112.03 €
Ekrano stikliuko keitimas80 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas36.85 €
Kameros stikliuko keitimas33.88 €
Originalios baterijos keitimas48.27 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas39.91 €
Ausinės modulio keitimas40.85 €
Mikrofono modulio keitimas39.91 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.25 €
SIM lizdo keitimas39.91 €
Priekinės kameros keitimas46.8 €
Pagrindinės kameros keitimas95.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Samsung Galaxy A805 A80 2019 nustojo veikti? Po vieno neatsargaus judesio nukritęs telefono ekranas nereaguoja į prisilietimus? Mes galime atlikti visus reikiamus remonto darbus: ekrano, stiklo, baterijos keitimą, vidinių ir išorinių komponentų keitimą bei taisymą.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A805 A80 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A805 A80 2019 yra didelis ir sunkus įrenginys. Tikriausiai nėra pats patogiausias variantas tiems, kurie nori lengvo, kasdien naudojamo telefono, kurį lengva laikyti vienoje rankoje. Tačiau didelis įrenginys suteikia ir privalumų: aiškiai matomas vaizdas telefono ekrane, lengvas naršymas internete bei darbas su įvairiomis programėlėmis. Galbūt, tai yra būtent jums skirtas įrenginys!

Ilga išmaniųjų telefonų taisymo patirtis leidžia nuspėti, kad kaip ir visuose telefonuose, Samsung Galaxy A805 A80 2019 ekranas yra turbūt labiausiai pažeidžiamas mobiliojo telefono elementas. Jis dengia visą priekinę dalį ir gali būti lengvai subraižomas ar sudaužomas. Vis dėlto, neveikiantis įrenginio ekranas ar suskilęs stiklas nėra priežastis keisti seną telefoną nauju. Mes galime greitai ir kokybiškai atlikti ekrano ar ekrano stiklo keitimo darbus.

Dėl didelio savo našumo ir užburiančio puikios kokybės vaizdo, šis išmanusis įtraukia ir norisi juo naudotis kuo daugiau. Toks kasdienis naudojimasis įrenginiu ir neteisingas baterijos krovimas gali sumažinti jos veikimo laiko laiką, tačiau mes galime pakeisti jūsų įrenginio bateriją.

Taigi, nesvarbu su kokia problema susidūrėte, galite nieko nelaukdami susisiekti su mumis, atvykti į saloną ar registruoti gedimą internetu ir jūsų Samsung Galaxy A805 A80 2019 sutaisyme profesionaliai ir greitai.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.