Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy A80 A805 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas118.33 €
Ekrano stikliuko keitimas80 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas36.85 €
Kameros stikliuko keitimas33.88 €
Originalios baterijos keitimas43.46 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas39.91 €
Ausinės modulio keitimas40.85 €
Mikrofono modulio keitimas39.91 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.25 €
SIM lizdo keitimas39.91 €
Priekinės kameros keitimas46.8 €
Pagrindinės kameros keitimas95.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Samsung Galaxy A805 A80 2019 nustojo veikti? Po vieno neatsargaus judesio nukritęs telefono ekranas nereaguoja į prisilietimus? Mes galime atlikti visus reikiamus remonto darbus: ekrano, stiklo, baterijos keitimą, vidinių ir išorinių komponentų keitimą bei taisymą.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A805 A80 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A805 A80 2019 yra didelis ir sunkus įrenginys. Tikriausiai nėra pats patogiausias variantas tiems, kurie nori lengvo, kasdien naudojamo telefono, kurį lengva laikyti vienoje rankoje. Tačiau didelis įrenginys suteikia ir privalumų: aiškiai matomas vaizdas telefono ekrane, lengvas naršymas internete bei darbas su įvairiomis programėlėmis. Galbūt, tai yra būtent jums skirtas įrenginys!

Ilga išmaniųjų telefonų taisymo patirtis leidžia nuspėti, kad kaip ir visuose telefonuose, Samsung Galaxy A805 A80 2019 ekranas yra turbūt labiausiai pažeidžiamas mobiliojo telefono elementas. Jis dengia visą priekinę dalį ir gali būti lengvai subraižomas ar sudaužomas. Vis dėlto, neveikiantis įrenginio ekranas ar suskilęs stiklas nėra priežastis keisti seną telefoną nauju. Mes galime greitai ir kokybiškai atlikti ekrano ar ekrano stiklo keitimo darbus.

Dėl didelio savo našumo ir užburiančio puikios kokybės vaizdo, šis išmanusis įtraukia ir norisi juo naudotis kuo daugiau. Toks kasdienis naudojimasis įrenginiu ir neteisingas baterijos krovimas gali sumažinti jos veikimo laiko laiką, tačiau mes galime pakeisti jūsų įrenginio bateriją.

Taigi, nesvarbu su kokia problema susidūrėte, galite nieko nelaukdami susisiekti su mumis, atvykti į saloną ar registruoti gedimą internetu ir jūsų Samsung Galaxy A805 A80 2019 sutaisyme profesionaliai ir greitai.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.