Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy J415F J4+ 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas67.73 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas32.5 €
Kameros stikliuko keitimas26.6 €
Originalios baterijos keitimas43.42 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas45.25 €
Ausinės modulio keitimas38.8 €
Mikrofono modulio keitimas45.25 €
Garsiakalbio modulio keitimas37.15 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas45.85 €
Pagrindinės kameros keitimas58.2 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Skubus ir kokybiškas Samsung Galaxy J4 Plus J415F 2018  ekrano, stiklo keitimas. Registruojant gedimą internetu – baterijos keitimas, jungčių taisymas bei visi kiti remonto darbai atliekami be eilės.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy J4 Plus J415F 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy J4 Plus J415F 2018 yra įspūdingas salyginai žemos kainos išmanusis telefonas. Dėl 6 colių dydžio ekrano ir stilingo dizaino šis įrenginys atrodo brangesnis nei yra, o dvigubas SIM funkcionalumas, ryškus IPS ekranas, ilgas baterijos veikimo laikas yra įspūdingi privalumai tokios kainos įrenginiui.

Samsung pasirinko metalinio ir stiklinio išmaniojo telefono dizainą. Pats įrenginys naudojimosi patogumui padidinti turi suapvalintus kraštus ir nors su 6 colių ekranu yra didelis, tačiau lengvas. Metalas turėtų padidinti išmaniojo tvirtumą, tačiau stiklinė nugarėlė yra pažeidžiama įbrėžimams ir nešvarumams.

Didelis ekranas, stiklinė nugarėlė ir lengvas bei plonas įrenginio dizainas atrodo dailiai, tačiau nėra tinkamas ar atsparus dūžiams ar įbrėžimams, todėl dažniausia išmaniųjų telefonų problema vis dar išlieka ta pati – stiklo dūžis. Mes galime ne tik pakeisti ekraną, priekinį stiklą, bet ir galinį stiklą.

Baterijos keitimas, jungčių bei lizdų keitimas ar taisymas nėra problema, kai žinote kur kreiptis. Profesionalią, kokybišką bei skubią pagalbą suteiksime kiekvienam mūsų klientui.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.