Samsung Galaxy J6 J600 2018 ekrano keitimas, remontas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas75 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas35 €
Mikrofono keitimas35 €
Garsiakalbio keitimas35 €
SIM modulio keitimas35 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas45 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai yra pasiruoše jums skubiai padėti Samsung Galaxy J6 J600F 2018 gedimo atveju. Ekrano, stiklo, baterijos, jungčių keitimas bei taisymas yra mūsų kasdienybė, todėl remonto darbus atliekame kokybiškai bei greitai. Sąraše nematote reikiamos paslaugos? Susisiekite telefonu arba elekrtoniniu paštu ir kainą jums pasakysime.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy J6 J600F 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy J6 J600F 2018 turi tvirtą dizainą, ryškų ir naudojimuisi puikiai tinkantį ekraną ir vidutinį kasdienį našumą. Dėl savo privalumų ir interneto patrauklumo telefonu naudojamasi ištisą dieną, o tai tik padidina riziką netikėtiems įrenginio išslydimams iš rankų.

Ar jūsų Galaxy J6 J600F 2018 ekranas nerodo vaizdo ar smarkiai įtrūkęs, suskilęs stiklas trugdo naudotis įrenginiu? Baterija nebelaiko, nieko nesigirdi, įbrėžimai tapo tokie erzinantys, kad nebegalite naršyti ar naudotis programėlėmis? Visa tai nėra problema, jei žinote kur kreiptis!REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.