Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy J610FN J6+ 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas72.39 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas42.8 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas23.58 €
Kameros stikliuko keitimas21.32 €
Originalios baterijos keitimas43.42 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas37.5 €
Ausinės modulio keitimas29.74 €
Mikrofono modulio keitimas37.5 €
Garsiakalbio modulio keitimas33.25 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas42.77 €
Pagrindinės kameros keitimas56.8 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Ar jūsų Samsung Galaxy J6 Plus J615FN 2018 ekranas staiga nustojo veikti? Ar suskilo priekinis stiklas, tačiau vaizdas ekrane matomas puikiai? Galimybė pakeisti tik stiklą arba visą ekrano modulį kartu, leidžia sutaupyti, jei jutiklinis ekranas po stiklo dūžio liko sveikas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy J6 Plus J610FN 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung išmaniųjų telefonų asortimentas apima nuo aukščiausios klasės įrenginių iki pradinio lygio išmaniųjų telefonų. Tai aktualu vartotojams, turintiems vidutinių lūkesčių arba turintiems nedidelį biudžetą. Bet neverta manyti, kad pigesni įrenginiai nukenčia nuo prastos kokybės. Samsung ir toliau užtikrina tinkamą pusiausvyrą tarp našumo, dizaino ir tvirtumo net ir nebrangių prietaisų rinkoje. Samsung Galaxy J6 Plus J610FN 2018 yra daugiau nei pakankamai greitas kasdienių programų naudojimui.

Ekranui suteiktas „Dragontrail“ stiklo skydas, kuris yra „Gorilla Glass“ pakaitalas, apsaugantis įrenginį nuo įbrėžimų kišenėje.

Nesvarbu, koks menkas atrodytų gedimas: baterijos veikimo laikas sumažėjęs, įrenginiui įkrauti laidas netaisyklingoje padėtyje, stiklas įtrūkęs, (nors ir netrukdo laisvai naudotis įrenginiu). Tokios problemos yra tik pradžia ir skubiai jų nepašalinus gali kilti dar didesnių nemalonumų. Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu dabar ar atneškite jį į mūsų saloną ir mes suteiksime skubią bei profesionalią pagalbą.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.