SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Samsung Galaxy Note 8 N950F ekrano keitimas, remontas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas216.39 €
Ekrano stiklo keitimas129 €
Ekrano stiklo poliravimas*60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas44.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas30.14 €
Kameros stikliuko keitimas29.51 €
Originalios baterijos keitimas46.89 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas44.8 €
Ausinės modulio keitimas36.9 €
Mikrofono modulio keitimas44.8 €
Garsiakalbio modulio keitimas35.6 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas44.8 €
Pagrindinės kameros keitimas89.95 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Suskilo Samsung Galaxy Note 8 (N950F) stiklas ar sudužo ekranas? reikia pakeisti seną bateriją ar įkrovimo jungtį? Kad ir kokio remonto reiktų jūsų įrenginiui, išmaniji meistrai yra pasiruošę atlikti visus reikiamus taisymo darbus greitai ir profesionaliai.

  *Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Samsung Galaxy Note 8 ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy Note 8 N950F 2017 ekranąbateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

 

2017 m. pasirodęs Samsung Galaxy Note 8 N950F yra pirmasis „phablet“ tipo (telefonų ir planšetinių kompiuterių) Samsung gaminys pasiūlytas rinkai. Šis gražuolis turi didžiulį 6,3 colių ekraną ir modernią dviejų kamerų sistemą.

 

Tačiau dėl tokių futuristinių technologijų atsiranda dar didesnė tikimybė sugadinti vidinius įrenginio komponentus, pavyzdžiui, bateriją ar ekrano modulį. O dėl savo plonos konstrukcijos ir didėjančio ekrano dydžio, kiekvienas kritimas ar slydimas, ekranui kelia dar didesnį pavojų nei bet kada.

 

Labiausiai paplitusi problema, su kuria susiduria Galaxy Note 8 N950F 2017 vartotojai, yra įtrūkęs arba spalvas praradęs ekranas. Mes suprantame, koks svarbus sveikas įrenginio ekranas yra mūsų klientams. Jei įtrūkęs ar suskilęs ekrano stiklas ar pats ekranas trukdo tinkamai naudotis įrenginiu ar S Pen funkcijomis, nieko nelaukdami kreipkitės į mus. Pataisysime ne tik ekraną, bateriją, bet ir kitas galimas Samsung Galaxy Note 8 N950F 2017 problemas.

 

Sudužo tik telefono stiklas, tačiau ekranas viską puikiai rodo ir reaguoja į lietimą? Mes galime pakeisti tik įrenginio stiklą. Baterija nebelaiko tiek, kiek išlaikydavo anksčiau? Po nemokamos įrenginio diagnostikos galime nustatyti priežastis, pakeisti bateriją ar sutaisyti komponentą, dėl kurio baterijos veikimas buvo sutrikdytas. Neliūdėkite dėl sugedusios kameros, mes galime pakeisti ir ją.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.