Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S10 G973F 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas220.39 €
Ekrano stiklo keitimas159 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas54.8 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas34.6 €
Originalios baterijos keitimas53.92 €
Baterijos keitimas39.95 €
Krovimo lizdo keitimas46.2 €
Ausinės modulio keitimas55.5 €
Mikrofono modulio keitimas46.2 €
Garsiakalbio modulio keitimas42.5 €
SIM lizdo keitimas49.7 €
Priekinės kameros keitimas47.53 €
Pagrindinės kameros keitimas85.1 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei jūsų Samsung Galaxy G973F S10 2019 dėl kokių nors priežasčių sutrinka: sudūžta stiklas ar ekranas, baterija nebelaiko ar nieko negirdite per garsiakalbį – visi darbai sustoja ir lieka vienas pasirinkimas, atlikti remontą. Nuo telefono komponentų taisymo ir keitimo paslaugų iki profesionalaus ir greito klientų aptarnavimo – viskas ko reikia yra čia.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G973F S10 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G973F S10 2019 yra šventinis Galaxy S serijos įrenginių 10-mečio grynuolis. Šis telefonas, geba atpažinti jūsų naudojimosi įpročius, kad būtų optimizuotas jūsų naudojimosi laikas bei darbas telefonu. Šis įrenginys yra puikus pagalbininkas kasdienybėje ir profesinėje veikloje.

Aukštos kvalifikacijos meistrų komanda padės įveikti visas iškilusias įrenginio gedimo problemas. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, todėl jums nereikės ilgai riboti savęs dėl sudužusio ekrano, sugedusios kameros ar netyčinio kontakto su vandeniu. Mūsų remontas toks pat galingas ir intelektualus, kaip jūsų Samsung Galaxy G973F S10 2019.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.