Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S10+ G975F 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas254.96 €
Ekrano stiklo keitimas179 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas60.6 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35.17 €
Kameros stikliuko keitimas34.85 €
Originalios baterijos keitimas50.28 €
Baterijos keitimas40.25 €
Krovimo lizdo keitimas48.24 €
Ausinės modulio keitimas55.15 €
Mikrofono modulio keitimas48.24 €
Garsiakalbio modulio keitimas39.5 €
SIM lizdo keitimas45.25 €
Priekinės kameros keitimas55.8 €
Pagrindinės kameros keitimas72.8 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Skubus Samsung Galaxy G975F S10+ 2019 remontas ir telefono komponentų keitimo darbai. Greitai išspręsime visas mechanines ir programines, su jūsų įrenginiu susijusias, problemas: skilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko, neįsijungia, nieko nesigirdi ir kita.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G975F S10 Plus 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kai manėte, kad jūsų telefonas turi viską, Samsung pristatė naujos kartos mobiliąsias inovacijas. Samsung Galaxy G975F S10+ 2019 su nuostabiu, ypač dideliu 6.4″ ekranu, Wifi 6, išmaniuoju akumuliatoriaus valdymu ir profesionalios kokybės kamera, supakuotus į vieną delninį įrenginį. Jei laikote šį telefoną savo rankose, esate laimingas telefono vartotojas. Anksčiau to nežinojote, bet dabar jūsų Samsung Galaxy G975F S10+ 2019 yra įrenginys, be kurio negalite gyventi.

Viskas veikia puikiai, kol slidus stalviršis ar išsiliejusi kava nesugadina jūsų dienos. Nepulkite į neviltį. Mes suprantame, koks svarbus jūsų įrenginio vaidmuo kasdieniniame gyvenime. Aukštos kvalifikacijos meistrai yra pasiruošę padėti greitai bet kokio gedimo atveju – nefokusuojanti kamera, sugedęs ar sudužęs ekranas, stiklas, nelaiko baterija.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.