Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S10e G970F 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas174.41 €
Ekrano stiklo keitimas159 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas55.2 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35.25 €
Kameros stikliuko keitimas34.7 €
Originalios baterijos keitimas50.05 €
Baterijos keitimas39.95 €
Krovimo lizdo keitimas46.2 €
Ausinės modulio keitimas47.7 €
Mikrofono modulio keitimas46.2 €
Garsiakalbio modulio keitimas40.35 €
SIM lizdo keitimas55.3 €
Priekinės kameros keitimas50.4 €
Pagrindinės kameros keitimas78.3 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Skubus Samsung Galaxy G970F S10e 2019 remontas: ekrano, stiklo, baterijos keitimas bei kitų išmaniojo telefono komponentų keitimas ir kiti taisymo darbai. Visas telefonų problemas galime išspręsti greitai ir kokybiškai, nes naudojame tik aukštos kokybės, originalias detales.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G970F S10e 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Jei investavote į naująjį Samsung Galaxy G970F S10e 2019, neabejojame, kad esate patenkinti mobiliojo kameros naujovėmis, pažangiu procesoriumi ir kino kokybės ekranu. Šis telefonas viršija klientų lūkesčius ir leidžia įrenginiu naudotis dar produktyviau, nesvarbu kur bebūtumėte: kelyje, namuose ar darbe.

Samsung Galaxy G970F S10e 2019 turi daugybę funkcijų, kurias lengva pamėgti. Pradedant nuo ultragarsinio pirštų atspaudų jutiklio iki ekrano, kurį galite ryškiai matyti net ir dienos metu. Bet šis gražus ekranas gali būti greitai sugadintas, jei įrenginys išslys iš rankų. Tai yra didelis nepatogumas, tačiau Telesfera teikia patogų, prieinamą ir greitą taisymą. Sudužęs ekranas ar ekrano stiklas, nelaikanti baterija, neveikiantis garsiakalbis ar krovimo jungtis nėra bėda, kai žinote kur kreiptis. Visus mūsų remonto darbus atlieka aukštos kvalifikacijos meistrai, kuriems jūsų Samsung Galaxy G970F S10e 2019 technologijos patinka taip pat, kaip jums patiems.

Neleiskite, kad atsitiktinė Samsung Galaxy G970F S10e 2019 problema sugadintų jūsų savaitę. Patikėkite savo įrenginį profesionalams, registruokite gedimą internetu.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.