SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 2016 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas130 €
Ekrano stiklo keitimas95 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas28.8 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas24.83 €
Kameros stikliuko keitimas16.25 €
Originalios baterijos keitimas51.41 €
Baterijos keitimas31.23 €
Krovimo lizdo keitimas34.38 €
Ausinės modulio keitimas34.5 €
Mikrofono modulio keitimas34.38 €
Garsiakalbio modulio keitimas29.75 €
SIM lzdo keitimas30.29 €
Priekinės kameros keitimas30.2 €
Galinės kameros keitimas39.22 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016 stiklas suskilo, sudužo ar neveikia ekranas, nebelaiko baterija? Šiuos ir kitus gedimus kvalifikuotų meistrų komanda ištaisys atlikdami ekrano, stiklo, baterijos keitimo bei kitų dalių keitimo ir remonto darbus.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galingasis ir daugybe funkcijų pasižymintis Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016, nors ir atrodo, kaip tobulas įrenginys kasdieniam naudojimui, vis vien yra pažeidžiamas. Internete, stebėdami naudotojų patirtis ir diskutuojamas problemas apie šį įrenginį pastebime, kad kai kurios problemos nėra vien neatsargaus naudojimo pasekmės, tačiau ir gamyklinis brokas.

Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016, naudotojų teigimu, karts nuo karto sugenda be jokio išorinio mechaninio poveikio ar neteisingo naudojimo. Tokios problemos, kaip piršto antspaudo skaitytuvo neveikimas, pilkų juostų ant ekrano atsiradimas, nepaaiškinamas pakibimas ar persikrovimas naudojimosi metu ir daug kitų nedidelių, tačiau naudojimuisi trukdančių gedimų gali neigiamai paveikti jūsų kasdienybę.

Tačiau nesvarbu su kokiu gedimu susidūrėte jūs, galbūt atsirado vienas iš anksčiau nurodytų gedimų, o gal suskilo stiklas, sudužo ar neveikia ekranas, nebelaiko baterija- šiuos ir kitus gedimus esame pasirengę pašalinti kokybiškai, greitai ir profesionaliai.

Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir išmaniųjų meistrų komanda pašalins visas su įrenginiu iškilusias problemas.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.