Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 2016 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas192.2 €
Ekrano stiklo keitimas95 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45.2 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas24.83 €
Kameros stikliuko keitimas16.25 €
Originalios baterijos keitimas50.22 €
Baterijos keitimas31.69 €
Krovimo lizdo keitimas34.38 €
Ausinės modulio keitimas34.5 €
Mikrofono modulio keitimas34.38 €
Garsiakalbio modulio keitimas29.75 €
SIM lzdo keitimas30.29 €
Priekinės kameros keitimas30.2 €
Galinės kameros keitimas39.22 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016 stiklas suskilo, sudužo ar neveikia ekranas, nebelaiko baterija? Šiuos ir kitus gedimus kvalifikuotų meistrų komanda ištaisys atlikdami ekrano, stiklo, baterijos keitimo bei kitų dalių keitimo ir remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galingasis ir daugybe funkcijų pasižymintis Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016, nors ir atrodo, kaip tobulas įrenginys kasdieniam naudojimui, vis vien yra pažeidžiamas. Internete, stebėdami naudotojų patirtis ir diskutuojamas problemas apie šį įrenginį pastebime, kad kai kurios problemos nėra vien neatsargaus naudojimo pasekmės, tačiau ir gamyklinis brokas.

Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016, naudotojų teigimu, karts nuo karto sugenda be jokio išorinio mechaninio poveikio ar neteisingo naudojimo. Tokios problemos, kaip piršto antspaudo skaitytuvo neveikimas, pilkų juostų ant ekrano atsiradimas, nepaaiškinamas pakibimas ar persikrovimas naudojimosi metu ir daug kitų nedidelių, tačiau naudojimuisi trukdančių gedimų gali neigiamai paveikti jūsų kasdienybę.

Tačiau nesvarbu su kokiu gedimu susidūrėte jūs, galbūt atsirado vienas iš anksčiau nurodytų gedimų, o gal suskilo stiklas, sudužo ar neveikia ekranas, nebelaiko baterija- šiuos ir kitus gedimus esame pasirengę pašalinti kokybiškai, greitai ir profesionaliai.

Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir išmaniųjų meistrų komanda pašalins visas su įrenginiu iškilusias problemas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.