Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S7 G930F 2016 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas94.88 €
Ekrano stiklo keitimas75.92 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas50.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25.92 €
Kameros stikliuko keitimas15.19 €
Originalios baterijos keitimas48.14 €
Baterijos keitimas35.99 €
Krovimo lizdo keitimas34.28 €
Ausinės modulio keitimas35.25 €
Mikrofono keitimas34.28 €
Garsiakalbio keitimas30.75 €
SIM lizdo keitimas36.29 €
Priekinės kameros keitimas40.25 €
Galinės kameros keitimas49.22 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Kokybiškai ir greitai atliksime visus Samsung Galaxy G930F S7 2016 taisymo darbus. Ekrano, baterijos, kameros ar stiklo keitimas ir kitų telefono dalių keitimas bei taisymas. Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atvykite į saloną. Neleiskite taisymo kainai išaugti – maži gedimai su laiku gali virsti dideliais nemalonumais.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G930F S7 2016 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G930F S7 telefonų serija buvo išleista 2016 m., joje buvo patobulinta operacinė sistema ir dizainas. Samsung Galaxy G930F S7 2016 serija turi aštuonių branduolių Exynos 8890 procesorių ir 4 GB RAM. JAV ir Kinijoje šio modelio įrenginiai skiriasi nuo kitų šiek tiek lėtesniu procesoriumi – Qualcomm Snapdragon 820.

Samsung Galaxy G930F S7 ekrano keitimas yra nepaprastai sunki užduotis, jei nėra tam tinkamų įrankių. Sudužus ekranui, reikės pašalinti AMOLED plokštę, o tai padaryti saugiai be specialios įrangos yra beveik neįmanoma. Tad jei jūsų ekranas ar ekrano stiklas skilo, nieko nelaukite ir kreipkitės į mus – telefonų taisymo profesionalus. Ekrano, stiklo, baterijos keitimas bei kitų komponentų keitimas ar taisymas yra mūsų kasdienybė. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.

Galite užsiregistruoti paslaugai mūsų svetainėje, išsikviesti mus į namus ar pristatyti savo telefoną adresu, kurį rasite kontaktuose.

Mūsų meistrai per kelias valandas atliks keitimą, o jūs gausite visiškai naują telefoną su garantija.

Mes nerekomenduojame atlikti šio telefono remonto patiems, neturint specialių įgūdžių. Galite tik labiau sugadinti telefoną.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.