Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S8 G950F 2017 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas191.67 €
Ekrano stiklo keitimas99 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas46.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas28.14 €
Kameros stikliuko keitimas24.75 €
Originalios baterijos keitimas41.07 €
Baterijos keitimas36.49 €
Krovimo lizdo keitimas44.95 €
Ausinės modulio keitimas30.19 €
Mikrofono keitimas35.25 €
Garsiakalbio keitimas29.75 €
SIM lizdo keitimas28.05 €
Priekinės kameros keitimas48.75 €
Galinės kameros keitimas59.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Samsung Galaxy G950F S8 2017 reikia remonto? Baterijos, ekrano keitimas, stiklo keitimas, galinio stiklo, garsiakalbio, mikrofono bei kitų komponentų keitimas ir taisymas. Visa tai ir dar daugiau atliekame kiekvieną dieną, todėl galime užtikrinti skubią ir profesionalią pagalbą.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G950F S8 2017 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Ekranas yra reikšmingiausias pokytis tarp Samsung telefonų kartų. G950F S8 2017 naudoja 5,8 colių Super AMOLED ekraną, apimantį 83% viso telefono priekinės dalies paviršiaus, o ankstesnės, 7 kartos Galaxy S telefonas su 5.1 colių ekranu – tik 73% viso telefono priekinės dalies paviršiaus.

Samsung Galaxy G950F S8 2017 neturi fizinio „home“ mygtuko. Ekranui atrakinti naudojamas šalia galinės kameros esantis piršto atspaudo skaitytuvas. Įrenginys yra atsparus dulkėms ir drėgmei. Telefonas net pusvalandį gali būti panardintas į vandenį iki 1.5 metro gylyje.

Nepaisant ryškesnio rėmo, tvirtesnio stiklo bei apsaugų nuo dulkių ir drėgmės, aštuntosios kartos Galaxy S išmanusis telefonas toli gražu nėra atsparus nuo gedimų. Išslydęs iš jūsų rankų be ekrano ar korpuso apsaugos šis įrenginys yra toks pat pažeidžiamas, kaip ir kiti.

Neveikia ekranas, pasikeitė jo spalvos, nieko nesigirdi, o gal nelaiko baterija? Visus šiuos ir kitus gedimus galime pataisyti greitai ir kokybiškai! Aukštos kvalifikacijos išmanieji Telesfera meistrai pasiruošę atlikti visus reikalingus remonto darbus: baterijos, ekrano ar stiklo keitimas, galinio stiklo, garsiakalbio, mikrofono bei kitų komponentų keitimas ir taisymas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.