Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S8 Plus G955F 2017 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas203.76 €
Ekrano stikliuko keitimas119 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas49 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25.46 €
Kameros stikliuko keitimas24.79 €
Originalios baterijos keitimas43.78 €
Baterijos keitimas30.25 €
Krovimo lizdo keitimas46.4 €
Ausinės modulio keitimas29.25 €
Mikrofono modulio keitimas41.4 €
Garsiakalbio modulio keitimas31.2 €
SIM lizdo keitimas28.29 €
Priekinės kameros keitimas42.25 €
Galinės kameros keitimas55.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei reikia taisyti ar pakeisti jūsų Samsung Galaxy G955F S8+ 2017 ekraną, įkrovimo jungtį, bateriją, stiklą, garsiakalbį ar kitas dalis, negaiškite laiko, energijos ir pinigų – Telesfera išmanieji meistrai sutvarkys visas iškilusias problemas greitai ir su dideliu meistriškumu, kad jūsų įrenginys po remonto vėl veiktų kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G955F S8 Plus 2017 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G955F 8 Plus 2017 buvo išleistas su dideliu gerbėjų džiaugsmu ir naujų funkcijų bei kitų naujovių atsiradimu. Pagrindinė iš jų yra „Begalybės ekranas“, kuris iš esmės pašalino stambius rėmus ir priekyje buvusį „home“ mygtuką, anksčiau ribojusį galimą ekrano dydį. Deja, didesnio ir tobulesnio ekrano trūkumas – dar didesnė tikimybė subraižyti, sudaužyti ar kitaip sugadinti įrenginio ekraną.

Ekranui, kuris neturi jokių rėmų, įtrūkimas ar sudužęs stiklas išlieka akivaizdžiausia problema, su kuria šiandien susiduria Galaxy G955F S8 Plus 2017 vartotojai. Taip pat pasitaiko ir ekrano nejautrumo atvejų tam tikrose jo zonose, vadinamose „Deadzones“, ir tai gali dramatiškai apriboti jūsų ekrano funkcionalumą. Nesitaikykite su įtrūkusiu ar spalvas pakeitusiu mobiliojo telefono ekranu bei negyvais pikseliais.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.