Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S9 G960F 2018 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas201.61 €
Ekrano stiklo keitimas139 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas50.45 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29.49 €
Kameros stikliuko keitimas24.96 €
Originalios baterijos keitimas43.34 €
Baterijos keitimas26.98 €
Krovimo lizdo keitimas44.9 €
Ausinės modulio keitimas44.25 €
Mikrofono modulio keitimas37.61 €
Garsiakalbio modulio keitimas31.25 €
SIM lizdo keitimas39.45 €
Priekinės kameros keitimas33.01 €
Galinės kameros keitimas49.5 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas24 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G960F S9 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galingas Samsung atsakymas į iPhone X – Samsung Galaxy G960F S9 2018, pasižymintis panašiu techninio rafinuotumo lygiu ir ištobulintais komponentais, kurie daro jį vienu iš pažangiausių rinkoje siūlomų technologinių elementų.

Turėdami visas nuostabiausias technologijas, supakuotas į kompaktišką Galaxy G960F S9 2018 rėmą, lengviau nei bet kada, atsitiktiniu įrenginio išslydimu iš rankų, galite sugadinti subtilų telefono ekraną ir kitus vidinius komponentus. Iki šiol labiausiai paplitusi problema, su kuria susiduria Galaxy G960F S9 2018 vartotojai, yra įtrūkęs ar spalvą pakeitęs ekranas, sukeliantis nepatogumų kasdieniam telefono naudojimui.

Suprantame, kad sveikas telefono ekranas ir nepriekaištingas įrenginio veikimas mūsų klientams turi didelę reikšmę. Visus gedimus taisome greitai ir kruopščiai, todėl galite neabejoti, kad jūsų Samsung Galaxy G960F S9 2018 į jūsų rankas grįš lyg naujas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.