Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy S9 Plus G965F 2018 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas205.5 €
Ekrano stiklo keitimas130 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas59.9 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas28.85 €
Kameros stikliuko keitimas29.94 €
Originalios baterijos keitimas44.5 €
Baterijos keitimas26.75 €
Krovimo lizdo keitimas44.86 €
Ausinės modulio keitimas28.75 €
Mikrofono modulio keitimas45.88 €
Garsiakalbio modulio keitimas29.79 €
SIM lizdo keitimas39.84 €
Priekinės kameros keitimas39.45 €
Galinės kameros keitimas74.15 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas24 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)25 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 ekraną, bateriją bei atliksime kitus reikalingus remonto darbus. Nesvarbu ar susidūrėte su mechaniniu ar programiniu gedimu, išmanieji meistrai padarys viską, kad jūsų telefonas vėl veiktų kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 turi vieną moderniausių telefonų kamerų rinkoje. Jame yra dviguba diafragma, leidžianti lengvai perjungti apšvietimą iš šviesaus į tamsų ar dienos ir nakties rėžimą. Taip pat galite sukurti savo emotikonus naudodami papildytos realybės technologiją. Pridėkime puikią erdvinio garso sistemą ir turite įrenginį, kuris visa tai talpina jūsų kišenėje.

Daug investavote į savo Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 ir tikitės, kad jis veiks taip, kaip norite ir kada norite. Bet įvyksta nelaimingų atsitikimų ir jūsų telefonas gali netyčia sudužti ar nukristi ir dėl to jūsų įrenginio ekranas, stiklas ar kiti komponentai gali nukentėti. Vandens sukelti pažeidimai, neveikianti audio jungtis ar išsipūtusi baterija Telesfera išmaniųjų meistrų nebestebina. Su ilgamete patirtimi ir tūkstančiu sutaisytų įrenginių, sukaupėme didelį mobiliosios technikos taisymo žinių ir įgūdžių bagažą.

Nelaukite ir neverskite savo gyvenimo sustoti tik dėl to, kad jūsų Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 nustojo dirbti taip, kaip turėtų. Mes jums padėsime!

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.