SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Xiaomi MI A1 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas55 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Galinio dangtelio keitimas27.3 €
Kameros stikliuko keitimas22.25 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.4 €
Ausinių lizdo keitimas31.8 €
Mikrofono modulio keitimas33.5 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.45 €
SIM lizdo keitimas36.85 €
Priekinės kameros keitimas37.6 €
Pagrindinės kameros keitimas45.6 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Savąjį Xiaomi MI A1 leiskite taisyti profesionalams. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai kiekvieną dieną atlieka neveikiančių ekranų, baterijų, kurių vekimo laikas sumažėjęs bei įvairių jungčių, vidinių bei išorinių komponentų remonto darbus.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi MI A1 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi MI A1 išmanusis telefonas aprūpintas 5,5 colių ekranu, turinčiu Full HD skiriamąją gebą. Įrenginį veikia su „Snapdragon 625“ ir „Adreno 506“ grafikos procesoriumi. Šią aparatinę įrangą palaiko 64 GB vidinės atmintis ir 4 GB darbinės atminties. Vizualiai iPhone primenantis Xiaomi MI A1 turi vientisą ir tvirtą aliuminio korpusą, kuris yra puikiai pagamintas – niekas nekliba ir negirgžda.

Visuose išmaniuosiuose telefonuose baterija yra labiausiai į laiką reaguojantis komponentas. Net jei laikysitės visų patarimų, kad apsaugotumėte bateriją, laikui bėgant ji neišvengiamai praranda pajėgumą, veikimo laiko trukmę. Atsitinka visko, kartais telefonai krenta ar sušlampa. Jei jutiklinis ekranas nereaguoja arba jis yra stipriai apgadintas, o LCD ekrane atsiranda neįprasti linijos, išsilieję pikseliai arba jis visai neveikia, tada jūsų įrenginiui reikia LCD ir jutiklinio ekrano taisymo.

Jūsų Xiaomi Mi A1 baterija pradeda rodyti išsekimo požymius? Negalite niekur išeiti su savimi nepasiėmę telefono įkroviklio, nes įrenginys greitai išsikrauna? Mes galime pakeisti seną bateriją! Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai kiekvieną dieną susiduria su neveikiančiais ekranais, baterijomis, kurių veikimo laikas sumažėjęs bei įvairių jungčių, vidinių bei išorinių komponentų gedimais. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Savuoju Xiaomi MI A1 leiskite pasirūpinti profesionalams.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.