Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Xiaomi MI A1 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas55 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Galinio dangtelio keitimas27.3 €
Kameros stikliuko keitimas22.25 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.4 €
Ausinių lizdo keitimas31.8 €
Mikrofono modulio keitimas33.5 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.45 €
SIM lizdo keitimas36.85 €
Priekinės kameros keitimas37.6 €
Pagrindinės kameros keitimas45.6 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Savąjį Xiaomi MI A1 leiskite taisyti profesionalams. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai kiekvieną dieną atlieka neveikiančių ekranų, baterijų, kurių vekimo laikas sumažėjęs bei įvairių jungčių, vidinių bei išorinių komponentų remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi MI A1 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi MI A1 išmanusis telefonas aprūpintas 5,5 colių ekranu, turinčiu Full HD skiriamąją gebą. Įrenginį veikia su „Snapdragon 625“ ir „Adreno 506“ grafikos procesoriumi. Šią aparatinę įrangą palaiko 64 GB vidinės atmintis ir 4 GB darbinės atminties. Vizualiai iPhone primenantis Xiaomi MI A1 turi vientisą ir tvirtą aliuminio korpusą, kuris yra puikiai pagamintas – niekas nekliba ir negirgžda.

Visuose išmaniuosiuose telefonuose baterija yra labiausiai į laiką reaguojantis komponentas. Net jei laikysitės visų patarimų, kad apsaugotumėte bateriją, laikui bėgant ji neišvengiamai praranda pajėgumą, veikimo laiko trukmę. Atsitinka visko, kartais telefonai krenta ar sušlampa. Jei jutiklinis ekranas nereaguoja arba jis yra stipriai apgadintas, o LCD ekrane atsiranda neįprasti linijos, išsilieję pikseliai arba jis visai neveikia, tada jūsų įrenginiui reikia LCD ir jutiklinio ekrano taisymo.

Jūsų Xiaomi Mi A1 baterija pradeda rodyti išsekimo požymius? Negalite niekur išeiti su savimi nepasiėmę telefono įkroviklio, nes įrenginys greitai išsikrauna? Mes galime pakeisti seną bateriją! Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai kiekvieną dieną susiduria su neveikiančiais ekranais, baterijomis, kurių veikimo laikas sumažėjęs bei įvairių jungčių, vidinių bei išorinių komponentų gedimais. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Savuoju Xiaomi MI A1 leiskite pasirūpinti profesionalams.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.