SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Xiaomi MI A2 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas65.5 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Galinio dangtelio keitimas30.75 €
Kameros stikliuko keitimas26.25 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.5 €
Ausinių lizdo keitimas31.55 €
Mikrofono modulio keitimas35.8 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.55 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas35.4 €
Pagrindinės kameros keitimas45.85 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Mūsų išmanieji meistrai remonto darbus atlieka kiekvieną dieną, todėl galite neabejoti – Xiaomi MI A2 Lite po taisymo veiks kaip naujas. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte: suskilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko ar reikia pakeisti sugedusius telefono komponentus, mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi MI A2 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Mi A2 Lite yra išskirtinio dizaino įrenginys su 19:9 dydžio ekranu, dviguba galine kamera ir puikiu našumu. Talpią 64 GB vidinę atmintį galima padidinti papildant su 256 GB ar mažesnės talpos „microSD“ kortelėmis, neprarandant dvigubos SIM kortelės funkcijos. Tačiau atsitiko kažkas netikėto ir visi išmaniojo telefono privalumai tapo nepasiekiami, nes įrenginys nebeveikia? Ieškote serviso, kuris galėtų jums padėti?

Dažnas klientas kreipiasi dėl baterijos veikimo laiko sumažėjimo, kas anksčiau ar vėliau vis vien nutinka – ši problema priklauso nuo naudojimosi dažnumo ir laiko. O gal jūsų Xiaomi Mi A2 Lite nukrito ir priekinis ekrano stiklas pasipuošė įtrūkimu? Jei išmanusis nereaguoja į prisilietimus, ekrane matomi LCD pažeidimo požymiai ar ekrane visiškai nieko nematyti, išeitis viena – ekrano modulio keitimas. Mūsų Xiaomi Mi A2 Lite ekrano remontas apima sudužusių ar įtrūkusių ekranų stiklų bei LCD keitimus. Xiaomi MI A2 Lite stiklas ir ekranas yra sujungti į vieną komponentą, todėl net ir sveiko ekrano atveju tenka keisti visą ekrano modulį.

Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atneškite įrenginį į mūsų saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte: suskilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko ar reikia pakeisti sugedusius telefono komponentus. Mūsų išmanieji meistrai visa tai atlieka kiekvieną dieną, todėl galite neabejoti – atliksime profesionalų Xiaomi MI A2 Lite remontą.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.