Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Xiaomi MI A2 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas65.5 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Galinio dangtelio keitimas30.75 €
Kameros stikliuko keitimas26.25 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.5 €
Ausinių lizdo keitimas31.55 €
Mikrofono modulio keitimas35.8 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.55 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas35.4 €
Pagrindinės kameros keitimas45.85 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Mūsų išmanieji meistrai remonto darbus atlieka kiekvieną dieną, todėl galite neabejoti – Xiaomi MI A2 Lite po taisymo veiks kaip naujas. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte: suskilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko ar reikia pakeisti sugedusius telefono komponentus, mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi MI A2 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Mi A2 Lite yra išskirtinio dizaino įrenginys su 19:9 dydžio ekranu, dviguba galine kamera ir puikiu našumu. Talpią 64 GB vidinę atmintį galima padidinti papildant su 256 GB ar mažesnės talpos „microSD“ kortelėmis, neprarandant dvigubos SIM kortelės funkcijos. Tačiau atsitiko kažkas netikėto ir visi išmaniojo telefono privalumai tapo nepasiekiami, nes įrenginys nebeveikia? Ieškote serviso, kuris galėtų jums padėti?

Dažnas klientas kreipiasi dėl baterijos veikimo laiko sumažėjimo, kas anksčiau ar vėliau vis vien nutinka – ši problema priklauso nuo naudojimosi dažnumo ir laiko. O gal jūsų Xiaomi Mi A2 Lite nukrito ir priekinis ekrano stiklas pasipuošė įtrūkimu? Jei išmanusis nereaguoja į prisilietimus, ekrane matomi LCD pažeidimo požymiai ar ekrane visiškai nieko nematyti, išeitis viena – ekrano modulio keitimas. Mūsų Xiaomi Mi A2 Lite ekrano remontas apima sudužusių ar įtrūkusių ekranų stiklų bei LCD keitimus. Xiaomi MI A2 Lite stiklas ir ekranas yra sujungti į vieną komponentą, todėl net ir sveiko ekrano atveju tenka keisti visą ekrano modulį.

Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atneškite įrenginį į mūsų saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte: suskilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko ar reikia pakeisti sugedusius telefono komponentus. Mūsų išmanieji meistrai visa tai atlieka kiekvieną dieną, todėl galite neabejoti – atliksime profesionalų Xiaomi MI A2 Lite remontą.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.