Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Xiaomi MI A2 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas55 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Galinio dangtelio keitimas27.5 €
Kameros stikliuko keitimas24.5 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas30.5 €
Mikrofono modulio keitimas35.6 €
Garsiakalbio modulio keitimas36.7 €
SIM lizdo keitimas35.9 €
Priekinės kameros keitimas35.45 €
Pagrindinės kameros keitimas45.3 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei jūsų Xiaomi MI A2 susidūrė su problema mes pasirūpinsime skubia bei profesionalia pagalba. Vidinių komponentų keitimas ar taisymas, korpuso pažeidimų šalinimas, stiklo, ekrano keitimas, baterijos keitimas ir kiti reikalingi išmaniųjų telefonų remonto darbai mūsų servise kiekvieną dieną atliekami greitai ir kokybiškai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Mi A2 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Mi A2 išmanusis telefonas buvo išleistas 2018 m. liepą, kaip Google Android-One projektas. Telefonas aprūpintas 5,99 colių jutikliniu ekranu, kurio skiriamoji geba yra 1080×2160 pikselių. Ekranas padengtas „Gorilla Glass 5“, taip užtikrinant geresnį atsparumą įbrėžimams ir amortizaciją, bei papildoma specialia danga, apsaugančia nuo pirštų antspaudų ant įrenginio korpuso.

Taisyti ar pakeisti Xiaomi Mi A2 sudužusį stiklą ar LCD ekraną gali prireikti dėl įvairių priežasčių: jei ekranas nebereaguoja į prisilietimą po to, kai įrenginys nukrito, ekranas yra juodas, matomi išdegę ar išsilieję pikseliai arba ekrano stiklas yra subraižytas, įtrūkęs ar visiškai suskilęs. Dažniausiai seno, sugedusio ekrano sutaisyti nebeįmanoma ir tenka jį pakeisti nauju. Kodėl? Vidiniai komponentai, tokie kaip jutiklinis sensorius, LCD ekranas ir foninis apšvietimas yra suklijuoti į vieną elementą – ekrano modulį.

Vidinių komponentų keitimas ar taisymas, korpuso pažeidimų šalinimas, stiklo, ekrano keitimas, baterijos keitimas ir kiti reikalingi išmaniųjų telefonų remonto darbai mūsų servise kiekvieną dieną atliekami greitai ir kokybiškai. Jei jūsų Xiaomi MI A2 susidūrė su problema, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei profesionalia pagalba.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.