SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Xiaomi MI A2 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas63 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Galinio dangtelio keitimas27.5 €
Kameros stikliuko keitimas24.5 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas30.5 €
Mikrofono modulio keitimas35.6 €
Garsiakalbio modulio keitimas36.7 €
SIM lizdo keitimas35.9 €
Priekinės kameros keitimas35.45 €
Pagrindinės kameros keitimas45.3 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Xiaomi MI A2 susidūrė su problema mes pasirūpinsime skubia bei profesionalia pagalba. Vidinių komponentų keitimas ar taisymas, korpuso pažeidimų šalinimas, stiklo, ekrano keitimas, baterijos keitimas ir kiti reikalingi išmaniųjų telefonų remonto darbai mūsų servise kiekvieną dieną atliekami greitai ir kokybiškai.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Mi A2 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Mi A2 išmanusis telefonas buvo išleistas 2018 m. liepą, kaip Google Android-One projektas. Telefonas aprūpintas 5,99 colių jutikliniu ekranu, kurio skiriamoji geba yra 1080×2160 pikselių. Ekranas padengtas „Gorilla Glass 5“, taip užtikrinant geresnį atsparumą įbrėžimams ir amortizaciją, bei papildoma specialia danga, apsaugančia nuo pirštų antspaudų ant įrenginio korpuso.

Taisyti ar pakeisti Xiaomi Mi A2 sudužusį stiklą ar LCD ekraną gali prireikti dėl įvairių priežasčių: jei ekranas nebereaguoja į prisilietimą po to, kai įrenginys nukrito, ekranas yra juodas, matomi išdegę ar išsilieję pikseliai arba ekrano stiklas yra subraižytas, įtrūkęs ar visiškai suskilęs. Dažniausiai seno, sugedusio ekrano sutaisyti nebeįmanoma ir tenka jį pakeisti nauju. Kodėl? Vidiniai komponentai, tokie kaip jutiklinis sensorius, LCD ekranas ir foninis apšvietimas yra suklijuoti į vieną elementą – ekrano modulį.

Vidinių komponentų keitimas ar taisymas, korpuso pažeidimų šalinimas, stiklo, ekrano keitimas, baterijos keitimas ir kiti reikalingi išmaniųjų telefonų remonto darbai mūsų servise kiekvieną dieną atliekami greitai ir kokybiškai. Jei jūsų Xiaomi MI A2 susidūrė su problema, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei profesionalia pagalba.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.