Xiaomi Redmi 7 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Telesfera išmanieji meistrai pasiruošę skubiai ir kokybiškai atlikti Xiaomi Redmi 7 ekrano, baterijos keitimo ir kitų dalių taisymo darbus. Jei įrenginys nereaguoja į prisilietimą, nerodo vaizdo ar yra kitų ekrano pažeidimo požymių? Pakeitus Xiaomi Redmi 7 ekraną, išmanusis vėl veiks kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Redmi 7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Redmi 7 yra septintosios originalaus Redmi išmaniojo telefono kartos įrenginys, kurio išleidimo prekės ženklo gerbėjai nekantriai laukė. Redmi 7 yra stabilus, stiprus išmanusis telefonas, nelinkęs deformuotis ar reaguoti į stiprų spaudimą iš prietaiso priekio ar nugarėlės.

Problema, su kuria dažniausiai susiduria išmaniųjų telefonų vartotojai, yra neveikiantis ekranas. Jei naudodamiesi įrenginiu nebūsite atsargūs ir įrenginys netyčia išslys iš jūsų rankų, didžiausia rizika kritimo metu kyla ekrano saugumui. Stipraus ekrano pažeidimo požymiai yra iškraipytas, spalvas pakeitęs vaizdas arba visiškai juodas ekranas. Jums nereikia jaudintis, jei susiduriate su šia problema.

Su ekrano problemomis, skilusiais telefonų stiklais, sumažėjusios talpos baterijomis, įkrovimo ir kitų jungčių gedimais susiduriame kiekvieną dieną. Todėl, jei susidūrėte su kokiu nors Redmi 7 gedimu, patikėkite darbą mūsų aukštą kvalifikaciją ir daugiametę patirtį turintiems meistrams. Registruokite gedimą internetu ar atneškite įrenginį tiesiai į saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba jūsų Xiaomi Redmi 7 telefonui.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.