Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Xiaomi Redmi 7 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas69.3 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas59.6 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Galinio dangtelio keitimas30.35 €
Kameros stikliuko keitimas21.68 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.65 €
Ausinių lizdo keitimas33.45 €
Mikrofono modulio keitimas35.9 €
Garsiakalbio modulio keitimas36.75 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas30.55 €
Pagrindinės kameros keitimas40.75 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Telesfera išmanieji meistrai pasiruošę skubiai ir kokybiškai atlikti Xiaomi Redmi 7 ekrano, baterijos keitimo ir kitų dalių taisymo darbus. Jei įrenginys nereaguoja į prisilietimą, nerodo vaizdo ar yra kitų ekrano pažeidimo požymių? Pakeitus Xiaomi Redmi 7 ekraną, išmanusis vėl veiks kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Redmi 7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

 

Xiaomi Redmi 7 yra septintosios originalaus Redmi išmaniojo telefono kartos įrenginys, kurio išleidimo prekės ženklo gerbėjai nekantriai laukė. Redmi 7 yra stabilus, stiprus išmanusis telefonas, nelinkęs deformuotis ar reaguoti į stiprų spaudimą iš prietaiso priekio ar nugarėlės.

 

Problema, su kuria dažniausiai susiduria išmaniųjų telefonų vartotojai, yra neveikiantis ekranas. Jei naudodamiesi įrenginiu nebūsite atsargūs ir įrenginys netyčia išslys iš jūsų rankų, didžiausia rizika kritimo metu kyla ekrano saugumui. Stipraus ekrano pažeidimo požymiai yra iškraipytas, spalvas pakeitęs vaizdas arba visiškai juodas ekranas. Jums nereikia jaudintis, jei susiduriate su šia problema.

 

Su ekrano problemomis, skilusiais telefonų stiklais, sumažėjusios talpos baterijomis, įkrovimo ir kitų jungčių gedimais susiduriame kiekvieną dieną. Todėl, jei susidūrėte su kokiu nors Redmi 7 gedimu, patikėkite darbą mūsų aukštą kvalifikaciją ir daugiametę patirtį turintiems meistrams. Registruokite gedimą internetu ar atneškite įrenginį tiesiai į saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba jūsų Xiaomi Redmi 7 telefonui.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.