Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas49 €
Ekrano stiklo keitimas40 €
Galinio dangtelio keitimas27.3 €
Kameros stikliuko keitimas20.25 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas29.4 €
Ausinių lizdo keitimas30.5 €
Mikrofono modulio keitimas35.45 €
Garsiakalbio modulio keitimas35.9 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas36.8 €
Pagrindinės kameros keitimas42.5 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei jūsų Xiaomi Redmi Note 5A Prime reikėtų ko nors – nuo ekrano remonto iki baterijos ar kitų komponentų keitimo, mūsų išmanieji meistrai yra pasiruošę greitai ir profesionaliai atlikti visus reikiamus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Note 5A ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Su Redmi Note 5A Prime Y1 2017, Xiaomi pasiūlė tvirtą 5,5 colių ekraną turintį prietaisą už mažą kainą. Note 5A Prime išsiskiria iš konkurencingų panašios kainos išmaniųjų dėl 16 PM „selfie“ fotoaparato, kuriame įmontuotas infraraudonųjų spindulių jutiklis. Šis Xiaomi modelis turi „Corning Gorilla Glass 3“ ​​apsaugą, kuri apsaugo telefono ekraną nuo nedidelių kritimų ir galimų stiklo įbrėžimų kišenėje. Tačiau visko nutinka ir be papildomos apsaugos nukritęs įrenginys gali suskilti, sudūžti. O nuo dažno ir ilgo kasdieninio naudojimosi išmaniuoju ir neteisingo jo įkrovimo galima pažeisti bateriją, įkrovimo ar kitas jungtis.

Jus ištiko nelaimė ir jūsų stiklas arba ekranas neveikia? Mūsų servisas gali pakeisti tik stiklą, ekraną arba visą ekrano modulį. Kaip žinoti, kuri ekrano dalis jums reikalinga? Jei vaizdas po stiklu yra iškraipytas ar ekranas nieko nerodo, o stiklas yra sveikas, jums reikia tik naujo LCD. Jei susidūrėte su stiklo dūžiu ar jis yra įtrūkęs, bet vaizdas po juo yra puikus, jums reikia pakeisti tik ekrano stiklą. Visas ekrano modulis su jutikliniu stiklu ir LCD yra keičiamas tuo atveju, jei po sudužusiu stiklu matomi ir skystųjų kristalų pažeidimai ar ekranas nieko nerodo – yra juodas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.