Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Xiaomi Redmi Note 7 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas74.5 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas64.7 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Galinio dangtelio keitimas30.35 €
Kameros stikliuko keitimas21.92 €
Baterijos keitimas34.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.4 €
Ausinių lizdo keitimas33.6 €
Mikrofono modulio keitimas38.5 €
Garsiakalbio modulio keitimas36.4 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas32.6 €
Pagrindinės kameros keitimas40.3 €
Mi Account unlock ( atrakinimas )50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Skubiai atliksime Xiaomi Redmi Note 7 remonto darbus. Ekrano, baterijos, kameros ir kitų dalių keitimas bei taisymas, profesionalus aptarnavimas ir 30 d. garantija. Telefonų remontas be eilės gedimą registravusiems internetu.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Redmi Note 7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Puikios baterijos, gero ekrano, padoraus fotoaparato ir galingo mikroschemų rinkinio dėka Redmi Note 7 yra puikus vidutinės kainos išmanusis telefonas. Tačiau, sunkioji MIUI programinė įranga ir NFC trūkumas neleidžia šiam modeliui akimirksniu tapti klasika.

Xiaomi Redmi Note 7 turi 4000 mAh bateriją, aštuonių branduolių „Snapdragon 660“ mikroschemų rinkinį, stiklinę nugarėlę, ryškų 1080p ekraną ir madingą „V“ išpjovą ekrane, kuri leidžia padidinti rodomo vaizdo plotą. Taigi, už prieinamą nedidelę kainą gaunate galingą, kasdieniam naudojimui tinkantį įrenginį.

Tačiau visko nutinka ir papildomai neapsaugotas įrenginys gali išslysti iš rankų, nukristi ir dūžti ar lūžti. Jei taip atsitiko ir jūsų telefono stiklas suskilo ar ekranas nieko neberodo, atsirado vaizdo atvaizdavimo netikslumų ar jis yra iškraipomas, nieko nelaukite ir atneškite įrenginį mums!

Mes galime pasirūpinti bet kuriuo gedimu: stiklo ir ekrano dužis, baterijos veikimo laiko sumažėjimas, įkrovimo ar kitų jungčių neveikimas, mechaniniai ir vandens sukelti pažeidimai. Greitai ir kokybiškai pakeisime visas reikiamas dalis, jums reikia tik užsiregistruoti gedimą internetu ar atnešti įrenginį į Telesfera saloną.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.