Xiaomi Redmi Note 7 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas70 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas65 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Skubiai atliksime Xiaomi Redmi Note 7 remonto darbus. Ekrano, baterijos, kameros ir kitų dalių keitimas bei taisymas, profesionalus aptarnavimas ir 30 d. garantija. Telefonų remontas be eilės gedimą registravusiems internetu.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Redmi Note 7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Puikios baterijos, gero ekrano, padoraus fotoaparato ir galingo mikroschemų rinkinio dėka Redmi Note 7 yra puikus vidutinės kainos išmanusis telefonas. Tačiau, sunkioji MIUI programinė įranga ir NFC trūkumas neleidžia šiam modeliui akimirksniu tapti klasika.

Xiaomi Redmi Note 7 turi 4000 mAh bateriją, aštuonių branduolių „Snapdragon 660“ mikroschemų rinkinį, stiklinę nugarėlę, ryškų 1080p ekraną ir madingą „V“ išpjovą ekrane, kuri leidžia padidinti rodomo vaizdo plotą. Taigi, už prieinamą nedidelę kainą gaunate galingą, kasdieniam naudojimui tinkantį įrenginį.

Tačiau visko nutinka ir papildomai neapsaugotas įrenginys gali išslysti iš rankų, nukristi ir dūžti ar lūžti. Jei taip atsitiko ir jūsų telefono stiklas suskilo ar ekranas nieko neberodo, atsirado vaizdo atvaizdavimo netikslumų ar jis yra iškraipomas, nieko nelaukite ir atneškite įrenginį mums!

Mes galime pasirūpinti bet kuriuo gedimu: stiklo ir ekrano dužis, baterijos veikimo laiko sumažėjimas, įkrovimo ar kitų jungčių neveikimas, mechaniniai ir vandens sukelti pažeidimai. Greitai ir kokybiškai pakeisime visas reikiamas dalis, jums reikia tik užsiregistruoti gedimą internetu ar atnešti įrenginį į Telesfera saloną.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.