Kompiuterių remontas Vilniuje.

Mes žinome, kad problemos su kompiuteriu iškyla ir Jums. 

Tai „pakimba“, tai neįsijungia, o dar lėtai veikia, visa tai gali privesti žmogų iki beprotybės! Tad pasikliaukite išmaniaisiais meistrais.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Kompiuteris yra neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalis, jis labai palengvina mūsų gyvenimą, o šio sudėtingo įrenginio gedimai kartais sukelia daug problemų paprastam vartotojui. Kompiuteris sugenda visada ne laiku: ataskaita nebaigta, referatas teberašomas, nepereitas žaidimo lygis. Norime greičiau grįžti prie nutrauktos veiklos.

 

Mūsų „Telesfera“ išmanieji meistrai siūlo Jums aukštos kokybės ir nebrangias kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugas Vilniuje. Mes visada džiaugiamės galėdami nedelsiant suteikti Jums profesionalią pagalbą. Skambinkite telefonu +37066005555, konsultuojame nemokamai.

Telesfera“ išmanieji meistrai – aukštos kvalifikacijos specialistai – turi didelę patirtį kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių, maršrutizatorių ir kitų tipų skaitmeninių ir kompiuterinių įrenginių remonto ir priežiūros srityse.

Norint nustatyti Jūsų kompiuterio gedimą, kompiuterių meistras turi atlikti pradinę įrangos diagnostiką ir įvertinti remonto išlaidas. Ši procedūra taip pat yra nemokama.

 

 

Kaip užregistruoti kompiuterio taisymą?

Užpildykite gedimo registracijos formą ir mes susisieksime su Jumis;

Apibūdinkite savo problemą.

 

 

Mes teikiame remonto paslaugas visoje Lietuvoje.

Esame pasirengę sutaisyti ir sudėtingiausią jūsų kompiuterio gedimą. Mūsų kompiuterių meistrai greitai ir profesionaliai remontuoja visų gamintojų kompiuterius:

Acer, Apple, Lenovo, Samsung, Toshiba, Sony, Dell, Asus, Hp, LG, Fujitsu, MSI, Packard Bell ir kt.

 

Kokia yra kompiuterio remonto tvarka? Kaip bus atliktas darbas?

Gedimai gali būti programiniai ir mechaniniai. Pirmiesiems reikalingi programinės įrangos perrašymas, antriesiems – mechaninis remontas. Mes atsakingai atsižvelgiame į problemas ir atliekame kompiuterių taisymą aukščiausiu lygiu. Mūsų meistrai turi daug patirties kompiuterių taisyme : kaip programiniuose, taip ir kompiuterio mechaniniuose gedimuose. Todėl galite būti tikri, kad problema bus išspręsta greitai ir visam laikui.

 

Aukštos kokybės ir nebrangus nešiojamų kompiuterių remontas
Mūsų „Telesfera“išmanieji meistrai yra aprūpinta naujausia profesionalia įranga kompiuterių taisymui. Tai ir (IR) infraraudonųjų spindulių stotelė, laboratorinis maitinimo šaltinis, mikroskopas, karšto oro litavimo stotelė, lituoklis, ultragarsinė vonelė, kalibruoti įrankiai.

Visos detalės yra originalios arba aukštos kokybės.

Mes atkreipiame klientų dėmesį, kad išvardintus darbus turėtų atlikti specialistas. Kompiuterių ardymas, valymas, keitimas – tai sudėtingi procesai. Todėl nesiūlome taisyti savarankiškai, nes galite sugadinti įrenginį – nepataisomai. Sugedus įrenginiui – skubiai atneškite jį mūsų specialistams. Geriausias būdas išvengti nuostolių yra pasikliauti „Telesfera“.

 

 

Keletas atliktų darbų

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Sutaisyta įrenginių

0

Dirbame jau virš

0 metų