APIE MUS

Savo veiklą UAB „TELESFERA“ pradėjo 2000 m. Buvome pirmojo ir vieno iš didžiausių mobilaus ryšio operatorių atstovu Vilniaus mieste ir Pabradėje.

Prekiavome mobiliaisiais telefonais ir jų priedais, visada laikėmės savo užsibrėžtų aukštų kokybės bei aptarnavimo standartų. Laikui bėgant didinome prekių asortimentą, pradėjome teikti naujas paslaugas: mobiliųjų įrenginių taisymas, foto-vaizdo technikos taisymas, stacionarių, nešiojamų bei planšetinių kompiuterių taisymas ir žinoma – smulkios elektronikos: automobilių signalizacijos pultelių, elektroninių cigarečių, ausinių, garso kolonėlių, navigacijų, echolotų, modemų, garso kolonėlių, žaidimų konsolių, skaityklių bei kitos plačiai paplitusios įrangos taisymas.

Plečiantis ištikimų klientų ratui plėtėsi ir išmaniųjų meistrų komanda, augo ambicijos užimti didesnę dalį rinkos. Norėjome būti matomi platesnei auditorijai, teikti ne tik kokybiškas prekes ir profesionalias paslaugas, bet kartu skleisti tvarumo, žalumo, puoselėjančios gamtą bendruomenės įdėją! Siekdami paskatinti klientą tausoti aplinką, atsisakyti vis labiau plintančio vartotojiškumo, pasiūlėme naują, inovatyvią paslaugą – telefonų ekranų restauraciją. Naujos technologijos pagalba, dužusį išorinį ekrano stiklą(Touch Screen) pakeičiame vidutiniškai vos per 1 valandą. Taip klientai sutaupo ne tik savo brangų laiką, pinigus, bet ir tausoja gamtą. Taip gimė mūsų įmonės šūkis – TAISAI, GERĄ GAMTAI DARAI!

Atsirado poreikis plėsti verslą, įkūrėme elektroninę telefonų priedų bei aksesuarų parduotuvę https://telesfera.lt – apsipirkimas, neišėjus iš namų, tampa vis patrauklesnis šiuolaikiniam klientui. Patogesnėms įrenginių taisymo/remonto paslaugoms teikti sukūrėme https://servisas.telesfera.lt. Klientams, registruojantiems gedimą internetu, siūlome NEMOKAMO SIUNTIMO paslaugą ne tik Vilniaus mieste, bet ir kituose Lietuvos miestuose: Panevėžyje, Šiauliuose, Molėtuose, Ukmergėje, Utenoje, Marijampolėje, Druskininkuose, Klaipėdoje ir t.t. Tokiu būdu telefonų, kompiuterių, vaizdo technikos taisymo paslaugas galime teikti visoje Lietuvoje. Pasirūpinkite savo išmaniuoju net neišeidami iš namų – mes viską padarysime už JUS!

Klientams, kurie įpratę bendrauti tiesiogiai, siūlome aplankyti mus Algirdo g. 29, Vilniuje arba Pašto g. 1, Pabradėje. Čia Jūsų visada laukia paslaugūs bei dėmesingi konsultantai, kurie patars kaip tinkamai naudotis bei apsaugoti savo telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Konsultacijos bei įrenginio diagnostika visada NEMOKAMA!

Žengiame koja kojon su naujausiomis įrenginių taisymo technologijomis, naudojame tik originalias arba aukštos kokybės detales bei medžiagas, dalyvaujame mokymuose, dalinamės sukaupta ilgamete patirtimi su vietiniais, kitų servisų meistrais, taip pat su kolegomis iš kaimyninių valstybių. Dirbame be tarpininkų, visus taisymo darbus atliekame vietoje. Nuolatinis noras tobulėti, sukauptos žinios, bei per ilgus įmonės gyvavimo metus suburta profesionalų komanda leidžia savo serviso paslaugas teikti aukščiausiame lygyje. Šiuo metu mūsų įmonės paslaugomis naudojasi ir kitos telefonų bei kompiuterių taisyklos. Atliekame, tiek programinių tiek mechaninio pobūdžio, gedimų šalinimo darbus. Turime pakankamai šiuolaikinės profesionalios įrangos, padedančios greitai ir tiksliai diagnozuoti gedimus ir juos šalinti (elektroniniai mikroskopai, FLIR IR kamera, lazeris, IR ir karšto oro litavimo stotelė, kalibruoti atsuktuvai ir t.t.). Įprastai taisymo darbus atliekame per 1-2 darbo dienas, tačiau esant skubiam atvejui, remonto darbus galime atlikti per 30 minučių.

Drąsiai galime teigti, kad sutaisome ir „nepataisomus“ įrenginius. Ko pasekoje, nusprendėme pasiūlyti klientams sumažinti taisymo kaštus atnešant senai stalčiuose pamirštus, skilusiais ekranais ar viršutiniais stiklais, nenaudojamus telefonus. Už kiekvieną įrenginį klientui pritaikome nuolaidą taisymo darbams, o mums likę telefonai patikrinami, sutaisomi ir paruošiami antriniam naudojimui. Taip laimi abi pusės ir mažinamas vartotojiškumas. Nenaudojamų įrenginių turite ir JŪS? Įvertinę telefonų būklę ir atsižvelgę į rinkos vertę, mes juos nupirksime!

Esame sukaupę virš 20 metų patirties, tad žinome, kaip pasiūlyti klientui geriausią kainos bei kokybės santykį. Branginame kiekvieno kliento laiką, tad ieškome optimaliausių sprendimo būdų.

Visada pasiruošę padėti,

TELESFEROS Išmaniųjų Meistrų komanda

12 TAIP RENKANTIS MUS

1. Prioritetinis – skubus taisymas.
2. Registruojantis internetu – taisymas skubos tvarka.
3. Dirbame greitai: vidutinė taisymo trukmė – 45 min.
4. Taisome pačius seniausius ir naujausius elektronikos įrenginius.
5. Taisome apdraustus įrenginius, išrašome reikalingas pažymas.
6. Naudojame tik originalias, aukštos kokybės detales.

7. Visus darbus atliekame patys, meistrai dirba čia ir dabar.
8. Visiems darbams suteikiame 30 dienų garantija.
9. Jūsų duomenys yra saugūs, jie nebus kopijuojami ar kitaip panaudojami.
10. Mūsų servise – nemokama patikra ir profesionalios konsultacijos.
11. Nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną.
12. Nemokamas įrenginio siuntimas.

Taip pat siūlome apsipirkti
telefonų priedų bei aksesuarų el. parduotuvėje

Kodėl verta pirkti internetu:

Lengvas ir paprastas prekių užsakymas. Vos kelių mygtukų paspaudimu įsigysite Jums patikusias prekes, kurias pristatysime Jums asmeniškai į bet kurią Lietuvos vietovę arba į ES valstybės, kuriose galioja Lietuvos pašto siuntų draudimo paslaugos. Daugiau informacijos apie draudimą galima rasti čia : https://www.post.lt/lt/ privatiems/siuntimas/laisku-ir-atviruku-siuntimas/pasto-korespondencijos-siuntu-i-uzsieni-tarifai

Elektroninės parduotuvės pasiekiamumas 24 val. per parą. O netikus gąžinimo garantija – galite grąžinti per
14 d. pagal LR įstatymais nustatytą tvarką. Daugiau informacijos galima rasti:
https://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA
KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS
NEMOKAMAS
PAKAITINIS
TELEFONAS
IŠKEISK NENAUDOJAMUS ĮRENGINIUS Į NUOLAIDAS