SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

PLANŠEČIŲ TAISYMAS IR REMONTAS VILNIUJE
VISIEMS PLANŠEČIŲ REMONTO DARBAMS TAIKOMA 1 MĖNESIO GARANTIJA.
REGISTRUOTI GEDIMĄ
GAMINTOJAI SU KURIAIS DIRBAME

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Kraunama

Planšetės ekrano keitimas, kitų įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo planšetinių kompiuterių gedimų šalinimas.

Ilgametė darbo patirtis bei aukštos kvalifikacijos meistrai garantuoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą. Įprastai užtrunkame 1-3 darbo dienas, tačiau darbus galime atlikti ir skubos tvarka.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS! Paimsime Jūsų sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos vietos, sutaisysime ir grąžinsime Jūsų nurodytu adresu. Naudojame tik originalias bei aukštos kokybės detales. Visiems remonto darbams suteikiama garantija. NEMOKAMA DIAGNOSTIKA!

Suskilo planšetės ekranas? Nebeveikia mikrofonas ar kamera? Planšetė nebeužsikrauna? Ne bėda. Mes Jums padėsime. Esate iš kito miesto? Susisiekite su mumis el. paštu info@telesfera.lt, telefonu +370 66 00 5555 arba užpildykite žemiau esančią įrenginio gedimo registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Dirbame ir šeštadieniais.

Visiems planšečių remonto (serviso) darbams taikoma 1 mėnesio garantija.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Planšetė – tai tarsi mažas kompiuteris, kuris gali atlikti beveik visas užduotis, kurias atliekame naudodamiesi kompiuteriu. Ji patogi, lengva, neužima daug vietos, telpa į bet kokio dydžio rankinę. Ją patogu naudoti. Daug dirbantiems, nuolat kelyje esantiems žmonėms tai nepamainomas kasdienis pagalbininkas. Ne paslaptis, kad vaikai dažniausiai pradeda pažintį su virtualiu pasauliu būtent nuo planšetės. O vaikai yra vaikai. Jiems visko pasitaiko…

 

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

ATLIKTI DARBAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.