SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

TELEFONŲ TAISYKLA IR REMONTAS VILNIUJE
KIEKVIENAS SUTAISYTAS ĮRENGINYS PRIARTINA PRIE ŠVARESNĖS APLINKOS KŪRIMO!
REGISTRUOTI GEDIMĄ
PASIRINKITE TELEFONO GAMINTOJĄ

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Kraunama

NAUJAUSI TAISOMI MODELIAI:

GREITAS IR KOKYBIŠKAS REMONTAS

Ilgametė darbo patirtis bei aukštos kvalifikacijos meistrai garantuoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą.
Įprastai užtrunkame 1-3 darbo dienas, tačiau darbus galime atlikti ir skubos tvarka – per 1 valandą!

Telefonas – įrenginys, be kurio kasdienis gyvenimas tiesiog neįsivaizduojamas. Tai ne tik bendravimo, bet ir darbo priemonė. Jame telpa viskas: nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai, elektroninis paštas, asmeninės žinutės, laiškai ir pan. Telefonas naudojamas ne tik pramogoms, bet ir darbui. Visa aktualiausia ir svarbiausia informacija čia ir dabar. Telefonas šiais laikais atstoja kompiuterį, todėl nenuostabu, jog norime, kad šis įrenginys veiktų nepriekaištingai.

Naudojame tik originalias
bei aukštos kokybės detales.

Visiems remonto darbams
suteikiama garantija.

NEMOKAMA DIAGNOSTIKA!

Suskilo telefono ekranas? Nebeveikia kamera? Išlūžo krovimo lizdas? Ne bėda. Su visomis šiomis ir kitomis problemomis jums padės
susitvarkyti UAB „Telesfera“ išmanieji meistrai. Mes Jums padėsime. Susisiekite su mumis el. paštu info@telesfera.lt, telefonu ‪+370 66 00 5555
arba užpildykite žemiau esančią įrenginio gedimo registracijos formą ir mes su Jumis kiek įmanoma greičiau susisieksime. Dirbame ir
šeštadieniais.

klientų atsiliepimai

 • Ačiū už operatyviai sutaisytą planšetę!!! Be Smart Id būtų sunkoka!

  Audrute Saulute Avatar Audrute Saulute
  2023-05-17

  Noriu padėkoti, Jūsų įmonei, už puikiai sutvarkytą telefoną. Viskas greita, patikima ir operatyvu. Sėkmės, Jums, didžiausios tolimesnėje veikloje. Rekomenduosime ir kitiems, iš bet kurio Lietuvos kampelio. Patenkinta klientė iš Mažeikių 🙂

  Monika Kontvainiene Avatar Monika Kontvainiene
  2023-04-20

  Labai malonus ir dosnus aptarnavimas, sutvarkė laikiną problemą iškart.

  Sauletekiais sauletekiai Avatar Sauletekiais sauletekiai
  2023-04-17
 • Esu dėkinga už puiku aptarnavimą. Fotoaparatą „Canon EOS 6D Mark“ sutaisė greitai, remonto kaina optimali. Specialistai bendrauja mandagiai, profesionaliai. Atsiimant fotoaparatą taisykloje pastebėjau, kad jie turi akvariume gyvą vėžliuką... Darbuotojai draugiški aplinkai 🙂 Pagarba, rekomenduoju.

  Tatjana Subotoviciene Avatar Tatjana Subotoviciene
  2023-04-07

  kuomet trys taisyklos atsisakė taisyti mano Nikon fotoaparatą ir nuteikė, kad pigiau ir greičiau bus nusipirkti naują, ši įmonė be jokių problemų ir už labai adekvačią bei žmogišką kainą paėmė ir atgaivino naujam gyvenimui. operatyvumas, greitis, paslaugų kainos, darbuotojų komunikacija bei profesionalumas paliko didžiulį įspūdį, ačiū jums labai labai, širdis dainuoja!!???

  Rūta Žilytė Avatar Rūta Žilytė
  2023-01-10

  Sėkmingai ir kokybiškai suremontavo kelis mūsų telefonus. Paskutinį kartą užtruko minutę prijungdami atjungtą krovimo kabelį ir net neprašė jokio užmokesčio. Puikus, profesionalus servisas.

  Juozas Miškinis Avatar Juozas Miškinis
  2022-12-28
 • Sveiki, rašau labai norėdama padėkoti už atgaivintą praktiškai mirusį telefoną. Esate telefonų dievai ir laimingų, skanių ir jautrių Jums Šv. Kalėdų! Pagarbiai Daiva Janavičienė

  Daiva Janaviciene Avatar Daiva Janaviciene
  2022-12-20

  Super aptarnavimas, nemokamai išvalė nuo drėgmės susidariusios korozijos pažeistą telefono krovimo jungtį.

  Emilis Rasiulis Avatar Emilis Rasiulis
  2022-11-22

  Svarbiausias pliusas toks, kad Telesfera neišsigando mano ne tradicinio telefono - Motorolos (nes kiti servisai išgirdę žodį Motorola purtėsi, kad net neims apžiūrai). Manęs negirdėjo mano pašnekovai, bet užteko išvalyti telefono mikrofoną, dar pakeitė tarpinę. Manau kad viską išvalė, nes ne tik mane dabar visi puikiai girdi, bet ir aš aiškiau girdžiu 😀 Telefonas surinktas atgal be priekaištų, nesimato, kad buvo ardytas. Kaina labai padori. Žodžiu, džiaugiuosi, vertinu teigiamai, rekomenduoju 🙂

  Gintarė Marčiulynaitė Avatar Gintarė Marčiulynaitė
  2022-10-26
 • Geras, malonus aptarnavimas. Aiškiai informavo kada gaus dalį ir kad šio modelio atveju tiekėjas tiekia neorginalų galinį telefono dangtelį. Iškart pasakė kada preliminariai bus galima atnešti taisyti. Gavus detalę - paskambino ir informavo, kad jau galima atnešti taisyti. Atnešus pasakė kada bus pataisyta. Nors darbas ir nedidelis - duzusio galinio dangtelio keitimas, bet atliko kaip sutarta. Nusiskundimų neturiu. Jeigu po kiek laiko atšoks,- papildysiu. Kolkas atrodo, kad čia palikčiau savo telefoną ir rimtesniam remontui 😉 Edit: po kelių mėnesių naudojimo atsirado gan nemažai dulkių ir smulkių šiukšlyčių ant kameros stikliuko iš vidinės pusės. Galbūt todėl, kad sutikau keisti į neorginalų dangtelį. Edit2: pradėjo atšokininėti pats galinis dangtelis nuvežus perklijavo. Jei vistiek atsilupinės - atnaujinsiu.

  Lauras Urbutis (vukisz) Avatar Lauras Urbutis (vukisz)
  2022-10-20

  Maloniai bendraujanti įmonė

  Linas Vitkauskas Avatar Linas Vitkauskas
  2022-09-30

  Быстрый, качественный ремонт. Приятное общение. Рекомендую

  Владислав Жаворонков Avatar Владислав Жаворонков
  2022-09-30
 • Labai gera taisykla, visiems rekomenduoju.

  Julija Ruseckaitė Avatar Julija Ruseckaitė
  2022-09-30

  Helpful and friendly staff. Reccomended.

  Justina Kasparaviciene Avatar Justina Kasparaviciene
  2022-09-26

  Didžiausios rekomendacijos! Operatyviai bei kokybiškai atliktas darbas, puikus personalas. Atėjau su ašarom, išėjau su plačiausia šypsena. Ačiū už išgelbėtą kompiuterį, jei teks sugrįžti - tik pas jus!

  Viktorija Jonynaitė Avatar Viktorija Jonynaitė
  2022-09-22
 • Labai patiko , tiek aptarnavimas tiek darbo kokybė.

  Paulius Valiunas Avatar Paulius Valiunas
  2022-09-21

  Fantastic service! My phone wasn't charging and I was thinking I needed a new charging port. The guy in the shop cleaned the port and now my phone works perfectly again. He also refused to take any payment!! Thank you!

  Gareth Cox-Thorpe Avatar Gareth Cox-Thorpe
  2022-09-16

  Keičiau P30 kameros stikliuką, servisas greitas - pakeitė tą pačią dieną. Tačiau, stikliukas buvo labai prastos kokybės, sudužo nepraėjus nei dviem savaitėms. Net buvo sunku pasakyti, kaip sudužo - greičiausiai dėl to, kad telefonas buvo galinėje kišenėje ir buvo ant jo atsisėsta. Po šio dužimo nunešiau pas konkurentus į Ttaisyklą, ir stikliukas vis dar sveikas, nors praėjo jau beveik du mėn. Taip, reikėjo palaukti 3-4 darbo dienas, kol atkeliaus stikliukas iš vokietijos, bet kokybė nepalyginama o kaina tokia pati 🙂

  Jolanta Baliutavičiūtė Avatar Jolanta Baliutavičiūtė
  2022-08-29
 • Had to replace the body lid for Honor 20 Pro. Guys ordered the detail and when it was arrived they made the whole work. It was pretty fast (~ 1 hour) with a very good quality. Have nothing to complain but would like to say thank you and to recommend. Highly appreciated.

  Vasili Vaskrasenski Avatar Vasili Vaskrasenski
  2022-08-12

  Palikau sutvarkyt ausines, tvarkant sulitavo laidus atvirkščiai, todėl susimaišė dešinės ir kairės puses garsas. Susisiekus pasakė, kad lituojant už tokia kaina(15Eur) nekreipia dėmesio kur dešinės kur kairės pusės laidai.

  Aud Avatar Aud
  2022-06-30

  Nunešiau pakeisti telefono stikliuką, atsiemus neveikė piršto antspaudas, kiek vėliau pastebėjau kad ir įkišus į krovimo lizdą pakrovėjo laidas kliba, stikliukas idėtas neteisingai(t.y šiek tiek iššokęs), silpnai paspaudus telefono gala girdimas traškėjimas. Bandžiau naują dėkliuką ir stikliukas įskilo per dešinį telefono kampą!

  Dream NONE Avatar Dream NONE
  2022-05-18
 • Kitam servise sakė, kad "geriau pirkit naują telefoną, nes kaina bus tokia, kad neverta taisyti". Telesfera nemokamai paėmė iš namų (ir vėliau pristatė) + pataisė per vieną dieną ir NEPAĖMĖ PINIGŲ, nes nuo smūgio buvo tik baterija atšokusi, rimtesnio taisymo neprireikė. Negaliu patikėti, kaip skiriasi aptarnavimas ir esu labai dėkinga už vėl puikiai veikiantį telefoną! Rekomenduoju visiems. Taisytas telefonas: iPhone SE (2020)

  Beatrice Umbrasaite Avatar Beatrice Umbrasaite
  2022-05-18

  Great service so far ?

  Malgorzata Wasilewska Avatar Malgorzata Wasilewska
  2021-07-16

  Very nice, pleasant services. Got all information about phone repair price and term. All was done very quickly and professional. I received the SMS message when the phone was repaired. All I need. Super satisfaction.

  Sabina Saikovskaja Avatar Sabina Saikovskaja
  2020-01-01

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

ATLIKTI DARBAI

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISOJE LIETUVOJE. Paimsime Jūsų sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos
vietos, sutaisysime ir grąžinsime Jūsų nurodytu adresu.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS
PAKAITINIS
TELEFONAS

Mobiliųjų telefonų taisymas Vilniuje, Telesferoje – čia atliekami sudėtingi mechaninių gedimų šalinimo bei programinės įrangos taisymo darbai, todėl mūsų paslaugomis naudojasi ir kiti mobiliųjų telefonų servisai bei mažiau įgūdžių turintys meistrai. Telesferos taisyklos išmanieji meistrai atliks nemokamą jūsų mobilaus telefono diagnostiką ir pašalins visus gedimus! Čia taisomi visų gamintojų (APPLE, SAMSUNG, BLACKBERRY, ATC, MOTOROLA, NOKIA, SONY, HUAWEI, LG, MyPhone, ZTE, ASUS, ALCATEL, CAT, SAGEM, XIAOMI) telefonai. Nerandate savo telefono modelio? Skambinkite tel. nr.: +37066005555, rašykite el. paštu: info@telesfera.lt arba užpildykite gedimo registracijos formą. Suteiksime visą reikalingą informaciją. Mes sakome, kad Telesfera – tai pati kokybiškiausia mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje!

PATARIMAI KLIENTAMS:

Turbūt pats nemaloniausias jausmas paėmus telefoną į rankas, suvokti jog jis neįsijungia, tiesa?

Prieš lekiant į telefonų taisyklą siūlome atlikti šiuos veiksmus. Galbūt jie padės suprasti kas nutiko Jūsų išmaniajam ir prikels jį iš „numirusių“:

 • Pirmiausia išoriškai apžiūrėkite ir įsitikinkite, kad telefonas nebuvo aplietas vandeniu ar kitais skysčiais. Pastebėjus drėgmės požymius, lašelius po kameros stiklu ar kt., tolimesnių siūlomų veiksmų nesiimkite! Jokiu būdu nebandykite telefono džiovinti džiovintuvu ar šildyti mikrobangų krosnelėje, taip telefoną sugadinsite negrįžtamai. Susisiekite su mumis  telefonu +3706 600 5555, iškviesime NEMOKAMĄ kurjerį paimti įrenginio iš Jūsų nurodyto adreso.

Jei drėgmės nepastebite, galite atlikti sekančius žingsnius.

 • Patikrinkite ar įrenginys pakrautas. Prijunkite įkroviklį, palikite telefoną krautis mažiausiai 15min ir stebėkite ar atsiras įkrovimo ženkliukas. Jei visgi įkrovimo ikonos nematote, pereikite prie sekančio žingsnio.
 • Ar tai tikrai telefono problema? Išbandykite kitą įkroviklį, viską atlikite taip pat, kaip aprašyta antrame punkte. Nepadėjo? Sekite sekančius žingsnius.
 • Patikrinkite krovimo lizdą, galbūt jis užsikimšęs dulkėmis ar kitais nešvarumais. Jokiu būdu nebandykite valyti patys, kad nepažeistumėte itin trapių įkrovimo kontaktų. Atvykite pas mus, išvalysime NEMOKAMAI. Jei nieko ten nematote, eikite prie sekančio punkto.
 • Prijungus įkroviklį stebėkite ar mirksi lemputė šalia kameros (viršuje), ar telefonas suvibruoja? Jei taip, greičiausiai tai bus ekrano problema, reikalingas jo keitimas. Galime nudžiuginti, jog ekraną pakeisti galime vos per 1 valandą, tad neteks ilgam likti be savo išmaniojo.

Jei telefonas nevibruoja ir nematote mirksinčios lemputės, problema gali slypėti telefono viduje. Šiuo atveju problema gali būti kur kas rimtesnė, be profesionalų pagalbos neišsisuksite. Atvykite pas mus į Algirdo g. 29, Vilniuje arba registruokite gedimą internetu, užpildant aukščiau pateiktą formą. Telefono diagnostiką atliksime NEMOKAMAI!

Įrenginys užsikrauna tik iki logo ženkliuko? Užstrigo naudojant programėlę ir nieko negalite padaryti? Pabandysime Jums padėti.

 • Jei naudojate Android išmanųjį įrenginį, vienu metu paspauskite apatinį garsinimo ir įjungimo mygtukus, palaikykite iki 10 sekundžių kol telefonas suvibruos.
 • Jei naudojate iOs įrenginį (iki iPhone X), vienu metu paspauskite apatinį garsinimo, „Home“ ir įjungimo mygtukus, laikykite kelias sekundes kol telefonas suvibruos.
 • Jei naudojate iOs įrenginį (naujesnį nei iPhone X), paeiliui paspauskite apatinį garsinimo mygtuką, viršutinį garsinimo mygtuką, dar kartą apatinį garsinimo mygtuką ir įjungimo mygtuką, jį laikykite kol telefonas suvibruos.

Visais atvejais telefonai persikraus ir pasileis iš naujo. Jei tai nepadeda, atvykite, lauksime Jūsų adresu Algirdo g. 29, Vilniuje. Gedimą galite registruoti ir internetu užpildant gedimo registracijos formą esančią šiek tiek aukščiau. Kilus klausimams skambinkite telefono numeriu +3706 600 5555, mielai Jums padėsime!

Telefoną kraunate jau valandą, o procentai nedidėja? Įkroviklio kištukas neįsikiša iki galo, neužsifiksuoja?

 • Pirmiausia išoriškai apžiūrėkite ir įsitikinkite, kad telefonas nebuvo aplietas vandeniu ar kitais skysčiais. Pastebėjus drėgmės požymius, lašelius po kameros stiklu ar kt., tolimesnių siūlomų veiksmų nesiimkite! Jokiu būdu nebandykite telefono džiovinti džiovintuvu ar šildyti mikrobangų krosnelėje, taip telefoną sugadinsite negrįžtamai. Susisiekite su mumis  telefonu +3706 600 5555, iškviesime NEMOKAMĄ kurjerį paimti įrenginio iš Jūsų nurodyto adreso.

Jei drėgmės nepastebite, galite atlikti sekančius žingsnius.

 • Patikrinkite krovimo lizdą, galbūt jis užsikimšęs dulkėmis ar kitais nešvarumais. Jokiu būdu nebandykite valyti patys, kad nepažeistumėte itin trapių įkrovimo kontaktų. Atvykite pas mus, išvalysime NEMOKAMAI. Jei nieko ten nematote, eikite prie sekančio punkto.
 • Išbandykite kitą įkroviklį, palikite telefoną krautis mažiausiai 15min ir stebėkite ar atsiras įkrovimo ženkliukas.

Nepadėjo? Greičiausiai problema rimtesnė nei manėme… Galime Jus nudžiuginti, nes skubiais atvejais, taisymo darbus atliekame vos per 30min.

Atvykite pas mus į Algirdo g. 29, Vilniuje arba registruokite gedimą internetu, užpildant aukščiau pateiktą formą. Telefono diagnostiką atliksime NEMOKAMAI! Taip pat galite skambinti mums  telefonu +3706 600 5555, iškviesime NEMOKAMĄ kurjerį paimti įrenginio iš Jūsų nurodyto adreso.

Nukrito? Suskilo? Nežinote ar pakaks pakeisti viršutinį ekrano stiklą ar bus reikalingas viso ekrano modulio keitimas? Padėsime Jums atskirti šiuos du skirtingus mechaninius pažeidimus.

 • Pats svarbiausias požymis, kad reikalingas ekrano keitimas yra išsiliejusios spalvos, dryžiai, juostos, dėmės, bet kokie spalvų pakitimai. Būna tokių atvejų, kad viršutinis ekrano stiklas po smūgio lieka nepažeistas, bet ekranas nerodo arba rodo, tačiau vaizdas iškreiptas. Šiais atvejais reikalingas viso ekrano keitimas. Smagu pranešti, kad dažniausiai ekrano komplektą pakeičiame vos per 1 valandą!
 • Telefonas nukrito, matote ekrano skilimus, tačiau spalvos nepakito? Nesimato dėmių, dryžių ar kitų spalvų pakitimų? Tai reiškia, kad Jūsų išmaniajam pakaks pakeisti viršutinį ekrano stiklą. Tai kainuos kur kas mažiau nei pilno ekrano modulio keitimas. Norite daugiau gerų naujienų? Atliekant ekrano restauraciją, t. y. keičiant tik viršutinį ekrano stiklą išsaugome Jūsų telefono originalų vidinį ekraną. Ar gi ne puiku?!

Atvykite pas mus į Algirdo g. 29, Vilniuje arba registruokite gedimą internetu, užpildant aukščiau pateiktą formą. Telefono diagnostiką atliksime NEMOKAMAI! Taip pat galite skambinti mums  telefonu +3706 600 5555, iškviesime NEMOKAMĄ kurjerį paimti įrenginio iš Jūsų nurodyto adreso.

Turbūt pas kiekvieną iš mūsų būtų galima rasti nenaudojamų, pamirštų išmaniųjų telefonų. Kai kurie gal ir su skilusiais ekranais ar nesikraunantys? Ar norėtumėte prisidėti prie aplinkos išsaugojimo, draugiško gamtai mikroklimato kūrimo? Kaip Jums tokia idėja – Jūs mums nenaudojamą išmanųjį telefoną, o mes Jums nuolaidą taisymo darbams? Jūsų atneštą telefoną patikrinsime, sutaisysime, paruošime antriniam naudojimui. Kai kuriais atvejais, įvertinus telefono būklę, galime tiesiog jį iš Jūsų nupirkti. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Atvykite pas mus ir įsitikinkite. Mus rasite  Algirdo g. 29, Vilniuje, dėl detalesnės informacijos skambinkite  mums  telefonu +3706 600 5555.

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.