Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

TELEFONŲ TAISYKLA IR REMONTAS VILNIUJE
KIEKVIENAS SUTAISYTAS ĮRENGINYS PRIARTINA PRIE ŠVARESNĖS APLINKOS KŪRIMO!
REGISTRUOTI GEDIMĄ
PASIRINKITE TELEFONO GAMINTOJĄ

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Kraunama

Dažniausiai pasitaikantys mobiliųjų telefonų gedimai ir jų šalinimo būdai:

1. Ekranų (LCD) ir stiklų liečiamu paviršiumi keitimas ir klijavimas;
2. Baterijų keitimas;
3. Lituojamų detalių (krovimo bei USB jungčių) remontas ir keitimas;
4. Telefonų remontas po kontakto su įvairios kilmės skysčiais;
5. Mobiliųjų telefonų pritaikymas naudotis visų operatorių paslaugomis („atrišimas“);
6. Lietuviško meniu įdiegimas – galime įdiegti meniu jūsų pasirinkta kalba;
7. Programinių gedimų šalinimas;
8. GPS navigacijų programinis remontas telefone;
9. Mechaninių gedimų šalinimas;
10. Mikrofono, garsiakalbio, krovimo lizdo gedimų šalinimas arba išvardintų detalių keitimas;
11. Ryšio sutrikimų bei ryšio gedimų taisymas;
12. Kitos kilmės gedimų šalinimas.

Ilgametė darbo patirtis bei aukštos kvalifikacijos meistrai garantuoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą. Įprastai užtrunkame 1-3 darbo dienas, tačiau darbus galime atlikti ir skubos tvarka.

NEMOKAMAS KURJERIS! Paimsime Jūsų sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos vietos, sutaisysime ir grąžinsime Jūsų nurodytu adresu. Naudojame tik originalias bei aukštos kokybės detales. Visiems remonto darbams suteikiama garantija. NEMOKAMA DIAGNOSTIKA!

Telefonas – įrenginys, be kurio kasdienis gyvenimas tiesiog neįsivaizduojamas. Jame telpa viskas: nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai, muzika, asmeninės žinutės, laiškai ir kita. Išmanusis naudojamas ne tik pramogoms, bet ir darbui. Visa aktualiausia ir svarbiausia informacija viename įrenginyje. Telefonas šiais laikais atstoja kompiuterį, todėl nenuostabu, jog norime, kad jis veiktų nepriekaištingai.

Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspęsti UAB „Telesfera“ meistrai. Mes Jums padėsime. Susisiekite su mumis el. paštu info@telesfera.lt, telefonu +370 66 00 5555 arba užpildykite žemiau esančią įrenginio gedimo registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Dirbame ir šeštadieniais.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba užsakysime kurjerį NEMOKAMAI
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime kurjeriu NEMOKAMAI

Mobiliųjų telefonų taisymas Vilniuje, Telesferoje – čia atliekami sudėtingi mechaninių gedimų šalinimo bei programinės įrangos taisymo darbai, todėl mūsų paslaugomis naudojasi ir kiti mobiliųjų telefonų servisai bei mažiau įgūdžių turintys meistrai. Telesferos taisyklos išmanieji meistrai atliks nemokamą jūsų mobilaus telefono diagnostiką ir pašalins visus gedimus! Čia taisomi visų gamintojų (APPLE, SAMSUNG, BLACKBERRY, ATC, MOTOROLA, NOKIA, SONY, HUAWEI, LG, MyPhone, ZTE, ASUS, ALCATEL, CAT, SAGEM, XIAOMI) telefonai. Nerandate savo telefono modelio? Skambinkite tel. nr.: +37066005555, rašykite el. paštu: info@telesfera.lt arba užpildykite gedimo registracijos formą. Suteiksime visą reikalingą informaciją. Mes sakome, kad Telesfera – tai pati kokybiškiausia mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje!

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.