SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Macbook baterijos keitimas

5min. skaitymo

Pagrindinės Macbook baterijos gedimų priežastys

Pagrindinė jo gedimų priežastis yra elementarus nusidėvėjimas. Dažniausiai akumuliatorius tarnauja nuo vienerių iki dvejų metų, akumuliatoriaus ciklų skaičius prieš jį pakeičiant, paprastai svyruoja nuo 700 iki 1000 ciklų. Laikui bėgant pastebėsite, kad atjungus nešiojamąjį kompiuterį nuo tinklo, įkrovimas trunka vis mažiau minučių: kai tai pasidaro nepatogu, kreipkitės į aptarnavimo centrą, kad pakeistumėte bateriją.

Macbook baterijos keitimas

Reikėtų pažymėti, kad kartais baterija greitai išsikrauna ne todėl, kad išeikvotas jos resursas, bet todėl, kad vartotojas paleidžia programas, reikalaujančias nešiojamojo kompiuterio išteklių. Be to, jei pastebite aptarnavimo piktogramą – „service battery”, kai užvedate pelės žymeklį virš akumuliatoriaus įkrovos viršutiniame dešiniajame kampe, tai reiškia, kad baigėsi akumuliatorių ciklų skaičius ir turite pakeisti bateriją nauja. Bet kokiu atveju tik specialistas gali pasakyti tikslią greito „MacBook“ išsikrovimo priežastį.

„Apple“ gaminami nešiojamieji kompiuteriai vienu įkrovimu gali tarnauti 10 valandų. Tačiau baterija tarnauja ne amžinai ir po 500 įkrovimo ciklų (maždaug metus ar dvejus) „MacBook“ baterija pradeda greitai išsikrauti, o jei „MacBook“ baterija nebus laiku pakeista, ji veiks tik iš lizdo arba visiškai išbrinksta, sugadindama elektroniką.

Macbook baterijos ciklai

Ateikite į aptarnavimo centrą „Apple“ technologijų remontui, kad atliktumėte nemokamą diagnostiką, arba palikite prašymą meistrui apsilankyti savo namuose. Mes nustatysime visus gedimus ir pakeisime „MacBook“ akumuliatorių per 30 minučių, suteikiant 90 dienų garantiją.

Sugedo elektronikos įrenginys? Užsukite į Telesferos servisą!

Bėdos su kompiuteriais? Telesfera kompiuterių remontas

Sudužo ekranas? Nežinote remonto kainos? Keičiame telefonų ekranus ir stikliukus!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.