SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Įdomūs faktai…

5min. skaitymo
  • Dėl į telefoną patekusios drėgmės dažniau kreipiasi moterys.
  • Pasitaiko atvejų, kad taisymo metu į kliento telefoną bando prisiskambinti abonementas(draugas, pažįstamas, ar dar kažkas). Meistrai prie šio reiškinio jau priprato.
  • Dažnas klientas yra nusistatęs žadintuvą telephone ir pamiršta jį išjungti atiduodamas remintui. Mūsų kolektyvui tenka garbė išgirsti žadinimus įvairiausiomis valandomis.
  • Mūsų meistras Anžejus dažnai apibūdina esamą padėtį:”- Šiuo metu telefonas – morge”. Reiškia, kad telefonas yra išardytas, tačiau neaiški jo būsena ir ar pavyks jį sutaisyti.
  • Kartais klientai išsigąsta, bet paaiškinus- plačiai nusišypso.

Sugedo elektronikos įrenginys? Užsukite į Telesferos servisą!

Bėdos su kompiuteriais? Taisome nešiojamus ir stacionarius kompiuterius.

Sudužo ekranas? Nežinote remonto kainos? Keičiame telefonų ekranus ir stikliukus!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.