SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Kaip ištrinti „iPhone“ kalendoriaus virusą?

5min. skaitymo

iphone kalendoriaus virusas

Jei jums teko susidurti su priminimais ir įvykiais, kurie visiškai atsitiktinai atsiranda jūsų „iPhone“ kalendoriaus programėlėje, nenusiminkite, kadangi jūs toks ne vienas. Tai ganėtinai dažna problema, iškylanti daugeliui „iPhone“ naudotojų, kurie nesąmoningai užsiprenumeruoja trečiųjų šalių kalendoriaus paslaugas. Dėl to kalendorius greitai užsipildo šlamšto įvykiais. Laimei, tai gana ne sudėtingai galima išspręsti.

Iš kur atsiranda „iPhone“ kalendoriaus virusas?

„iPhone“ kalendoriaus šlamštas yra labai panašus į sukčių siunčiamus el. laiškus. Piratai sukuria tekstinius pranešimus, el. laiškus, tinklalapius ir iššokančius langus su nuorodomis, kurios atrodo labai panašios į originalų puslapį. Ir kai vartotojas nesąmoningai paskaudžia ant šių nuorodų, jis būna nukeliamas į kalendoriaus programėlę. Ne jei po to paspaudžiate „atgal“ ar „atšaukti įvykį“, gamykliniai „iPhone“ nustatymai yra suderinti taip, kad įsilaužėliai vis tiek gali siųsti jums šlamštą į kalendoriaus programėlę.
„Apple“ bendrovė čia iš dalies yra kalta, kadangi leidžia visiems, (įskaitant net žmones, kurie nėra jūsų kontaktuose), siųsti kvietimus į jūsų „iPhone“ kalendorių. Vartotojas kalendoriaus programoje tikrai nesitiki šlamšto nuorodų, tad didelė tikimybė, jog jis spustelės ant įvykio nuorodos, kuri (greičiausiai) nuves jį į sukčių puslapį. Šiuose puslapiuose gali būti įsilaužimo scenarijų ir kenkėjiškų programų, dėl kurių gali būti pažeista jūsų asmeninė informacija.

Kaip atsikratyti apgaulingo „iPhone“ kalendoriaus viruso?

Ištrinti šlamšto įvykius galite naudodami „iPhone“ kalendoriaus programą.
1. Atidarykite kalendoriaus programą savo „iPhone“ telefone. (Ten matysite visus įvykius, įskaitant ir šlamšto. Atkreipkite dėmesį jog šlamšto įvykių kvietimų spalva dažniausia bus ryški.)
2. Ieškokite šlamšto įvykio spalvos ir ją radę bakstelėkite šalia esantį mygtuką “i”.
3. Slinkite žemyn ir paspauskite “Ištrinti kalendorių” – tokiu būdu ištrinsite visus šlamšto įvykius iš savo „iPhone“ telefono.
Pastaba: jei kalendoriaus šlamšto įvykiai rodomi su daugiau nei viena spalva, tuomet atitinkamai atlikite tuos pačius veiksmus su visomis spalvomis.

Jei ir toliau gaunate šlamšto įvykius „iPhone“ kalendoriuje, gali reikėti atsisakyti šių įvykių prenumeratos „iPhone“ nustatymuose. Štai kaip galite tai padaryti:
1. Eikite į „iPhone“ „Nustatymai“.
2. Slinkite žemyn ir pasirinkite „Kalendorius“
3. Tuomet pasirinkite „Paskyros“ ir paspauskite „Prenumeruoti kalendoriai“.
4. Pasirinkite kalendorių, kurio ne prenumeravote, ir paspauskite „Ištrinti paskyrą“.

kaip atsiranda iphone kalendoriaus virusas

Kaip sustabdyti „iPhone“ kalendoriaus šlamštą?

Pranešus apie kalendoriaus kvietimą kaip šlamštą, „Apple“ bus informuota apie šlamšto įvykius. Tuomet „Apple“ užblokuos tokių įvykių rodymą ne tik jūsų, bet ir kitų vartotojų „iPhone“ išmaniuosiuose telefonuose. Norėdami tai padaryti:
1. Prisijunkite prie „iCloud.com“ savo „Apple“ įrenginyje.
2. Eikite į „Kalendorių“, pasirinkite šlamšto įvykį ir paspauskite „Pranešti apie šlamštą.“
Neretai šie šlamšto įvykiai patenka į jūsų „iPhone“ per „Safari“. Šie įsilaužėliai naudoja abejotinus iššokančius langus, kad priverstų vartotoją paspausti ant jų, o tuomet ima siųsti šlamšto įvykius į jūsų „iPhone“ aparatus. Išjungus „Safari“ iššokančius langus, ši problema turėtų ženkliai sumažėti.
1. Eikite į „iPhone“ „Nustatymai“.
2. Pasirinkite „Safari“.
3. Įjunkite „Blokuoti iššokančius langus“, jei to dar nesate padarę.

Naudojant į privatumą orientuotą DNS savo „iPhone“ galite apsaugoti ne tik nuo kalendoriaus viruso, bet ir nuo kitų kenkėjiškų programų.
„Cloudflare“ WARP yra viena iš tokių DNS paslaugų, kuri seka kenkėjiškas programas bei virusus internete ir neleidžia jiems patekti į jūsų „iPhone“ telefoną. Norėdami nustatyti pasirinktą DNS:
1. Eikite į „Nustatymai“ ir pasirinkite „Wi-Fi“.
2. Paspauskite ant savo „Wi-Fi“ tinklo pavadinimo.
3. Slinkite žemyn, pasirinkite „Konfigūruoti DNS“ ir pakeiskite konfigūraciją iš „Automatinės“ į „Rankinę“.
4. Paspauskite „Pridėti serverį“ ir įveskite DNS adresą (1.1.1.1 „Cloudflare“ DNS adreso atveju).

Telesfera iPhone remontas | Apple įrangos remontas Vilniuje

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.