SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Naujų modelių iPhone telefonų remonto iššūkiai

5min. skaitymo

Su kokiais iššūkiais susiduria telefonų taisyklos remontuodamos naujausius iPhone modelius?

iphone remonto issukiai

Sutaisyti sugedusį telefoną visada buvo brangu, tačiau per pastaruosius kelerius metus oficialios kainos iš tiesų išaugo iki absurdiškų. Pavyzdžiui, „iPhone XS Max” arba „iPhone 11 Pro Max” sudaužyto ekrano pakeitimas kainuos apie 300 Eur.
Tačiau ne visus gedimus yra brangu remontuoti, pavyzdžiui galinį stiklą galima pakeisti palyginti nebrangiai… jei į pagalbą pasitelksite didelį lazerinį stiklo keitimo aparatą.

Matote, „Apple” savo telefonų nugarėlėje pradėjo naudoti klijus nuo „iPhone X” modelio. Dėl to sudužusį stiklą pašalinti yra daug sunkiau nei įprastame telefone, kuriame užtenka paprasto karščio pistoleto, kad klijai suminkštėtų ir stiklas būtų pašalintas ištraukimo įrankiu. Todėl vietoj to, atliekant remontą, kai kurios taisyklos keičia visą galinį korpusą. Viso korpuso keitimas užtrunka ilgai ir detalės kaina yra daug aukštesnė, štai todėl remonto kaina tokia aukšta.

iPhone galinio stiklo keitimas lazeriu

Rinkoje yra specialiai sukurtų aparatų, skirtų telefonų galiniam stiklui pašalinti naudojant lazerinę spinduliuotę.
Šie aparatai veikia tokiu principu: didelės galios spindulys tiesiog sudegina klijus, esančius po galiniu skydeliu, tačiau pakankamai tiksliai, kad nepažeistų kitų komponentų.
Kruopščiai nuvalytą galinį stiklą daug lengviau nuimti ištraukimo įrankiu. Tai vis tiek užtruks, ypač jei telefonas gerokai įtrūkęs (įtrūkęs stiklas išsklaido ir susilpnina lazerio spindulį), bet apmokytas telefono meistras tikrai gali tai padaryti. Pašalinus seną stiklą, uždedamas naujas ir telefonas užsandarinimas, lyg būtų naujas iš gamyklos.

iphone galinio dangtelio keitimas lazeriu

iPhone face ID remontas

„iPhone” veido ID apsaugos funkcija leidžia nykščiui pailsėti, nes vietoj slaptažodžio ar nykščio atspaudo prieigai prie telefono ir „Apple Pay” suteikiama naudojant prietaiso priekinę kamerą. Problemos su „Face ID” atsiranda, kai bandote atrakinti telefoną. Galite sulaukti arba nesulaukti raginimo įvesti prieigos kodą.

 

iPhone face ID remontas

 

Kadangi „Face ID” naudoja ir programinę įrangą, ir kamerą, kai funkcija neveikia, gali būti kalta bet kuri iš jų. Šalindami problemą turėsite patikrinti keletą dalykų, tačiau galimos šios priežastys:

• Fotoaparatas yra nešvarus arba užblokuotas.
• Jūsų veidas yra uždengtas.
• Jūsų „iOS” versija yra pasenusi.
• Face ID turi kitą problemą.

Siekdama užtikrinti didesnį jūsų prietaiso saugumą, „Apple” taip pat turi keletą funkcijų, kurios neleidžia veikti „Face ID”. Dėl toliau išvardytų sąlygų telefonas vietoj to paprašys jūsų prieigos kodo, tačiau nė viena iš jų nereiškia, kad funkcija neveikia.
Kadangi problemos su „Face ID” gali kilti iš įvairių šaltinių, teks išbandyti keletą pataisymų, kad jis vėl pradėtų veikti. Štai keletas dalykų, kuriuos galite išbandyti.

• Įsitikinkite, kad niekas neblokuoja jūsų veido ar kameros. Kad „Face ID” veiktų tinkamai, jūsų akys, nosis ir burna turi būti matomos kamerai.
• Jei matomumą užstoja ne jūsų drabužiai, įsitikinkite, kad pirštas neuždengia objektyvo. Taip pat galite pabandyti nuimti arba sureguliuoti telefono dėklą ir pažiūrėti, ar jis netrukdo.
• Įsitikinkite, kad teisingai laikote iPhone. Nors „iPad” „Face ID” veikia nepriklausomai nuo to, kaip žiūrite į planšetinį kompiuterį, „iPhone” jis neveiks, jei telefonas nebus vertikalioje (portretinėje) orientacijoje.
• Be to, „Face ID” veikia tik tam tikru atstumu nuo jūsų veido, todėl pabandykite laikyti telefoną arčiau arba toliau.
• Išvalykite kameros objektyvą. Nešvarumai ir alyva gali trukdyti veikti iPhone kamerai, todėl problemą galima išspręsti greitai nuvalant mikropluošto šluoste.

Iš naujo paleiskite telefoną. Jei fiziniai pataisymai nepadeda, gali padėti programinės įrangos iš naujo nustatymas. Pabandykite išjungti telefoną, vėl jį įjunkite ir įveskite prieigos kodą. Tada užrakinkite jį ir vėl pabandykite atidaryti naudodami „Face ID”.

Patikrinkite, ar įjungtas „Face ID”. Eikite į „Settings” (Nustatymai) > „Face ID” ir slaptažodis, tada įsitikinkite, kad funkcijų, su kuriomis bandote naudoti „Face ID” (pvz., „Phone Unlock”), jungikliai yra įjungti / žalioje padėtyje.

 

apple face id

 

Išjunkite funkciją ” Require Attention „. Viena „Face ID” parinktis neleidžia jai veikti, jei nežiūrite tiesiai į kamerą. Jei prietaisas neatrakinamas, kamera gali neužfiksuoti jūsų akių. Norėdami išjungti šią funkciją, atidarykite „Face ID & Passcode”, tada slinkite žemyn ir pasukite jungiklį šalia „Require Attention for Face ID” į padėtį išjungta / balta.

Nustatykite alternatyvią išvaizdą. Funkcija „Face ID” gali jus atpažinti nepaisant nedidelių išvaizdos pokyčių, pavyzdžiui, jei pasididinsite ar pašalinsite veido plaukus arba pradėsite nešioti akinius.
Ekrane „Face ID & Passcode” bakstelėkite „Set Up an Alternate Appearance”, kad pridėtumėte daugiau telefono išvaizdų. Ši parinktis nepakeis jūsų originalaus veido; tai labiau panašu į skirtingų pirštų atspaudų pridėjimą prie „Touch ID”.
Patikrinkite, ar nėra „iOS” naujinimo. Kad „Face ID” pradėtų veikti tinkamai, gali prireikti atnaujinimo. Eikite į „Settings” > „General” > „Software Update” ir patikrinkite, ar yra nauja operacinės sistemos versija. Atsisiuntę ir įdiegę ją, atrakinkite prietaisą slaptažodžiu, vėl jį užrakinkite ir tada pažiūrėkite, ar veikia „Face ID”.

Iš naujo nustatykite „Face ID”. Drastiškiausia priemonė, kurios galite imtis, – iš naujo nustatyti „Face ID” ir nustatyti jį iš naujo. Programėlėje „Settings” bakstelėkite „Face ID & Passcodes”, tada pasirinkite „Reset Face ID”. Vėl pereisite pradinį nustatymą, o tada galėsite patikrinti, ar telefonas atrakinamas be problemų.

Telesfera teikia iPhone remonto paslaugas, susisiekite su mumis jei turite klausimų.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.