SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Senam mobiliąjam – antras gyvenimas

5min. skaitymo
Šiuolaikinis žmogus nuolat naudojasi kokiu nors mobiliuoju įrenginiu – telefonu, planšete ar kompiuteriu. Nežiūrint į tai, kad kiekvienais metais pagaminama vis galingesnių ir išmanesnių įrenginių, vidutiniškai mobilaus telefono tarnavimo laikas 1,5 metų. Dažnai keičiant išmaniuosius įrenginius, kiekvienas bent kartą pagalvojo, ką daryti su senuoju. Vieni kaupia atitarnavusius įrenginius namuose tam atvejui, jeigu sugestų naujas, kiti tiesiog išmeta savo mobilųjį į šiukšlių kibirą. Tačiau abu šie sprendimai nėra geri. Net ir vienas išmestas mobilusis telefonas gali padaryti nepataisomą žalą ekologijai ir Jūsų bei aplinkinių sveikatai.
 
 
Mobilusis įrenginys savyje turi tauriųjų metalų: aukso, sidabro, platinos, be šių, taip pat aptinkama retųjų metalų: terbio, neodimio, itrio, lantalo ir kitų. Korpusas gaminamas iš metalo, plastiko, gumos ir stiklo. Kaip žinoma, plastikas suyra tik per kelis šimtus metų, per visą tą laiką teršdamas aplinką. Degant plastikui ir gumai į aplinką sklinda nuodingos kancerogeninės medžiagos, kuriomis kvėpuojant galima apsinuodyti ar susirgti kvėpavimo takų ligomis.
 
Akumuliatorinės baterijos taip pat savyje turi nemažai nuodingų medžiagų, tokių kaip švinas, litis, nikelis, kobaltas. Kai kurių išgaunamų medžiagų ištekliai sparčiai mažėja, o gavybos procesai sudėtingėja, kas dar labiau žaloja aplinką ir žmonių sveikatą. Todėl įprastam mobiliajam telefonui šiukšlių kibiras – ne vieta. Ne vieta jam ir stalčiuje gulėti ir būti pamirštam. Tad saugiausias ir lengviausias būdas su juo atsisveikinti – atnešti arba atsiųsti į TELESFERĄ. Mes priimsime tiek veikiančius, tiek senus, sudaužytus, skendusius ir neveikiančius mobiliuosius telefonus bei planšetes. Išrašome priėmimo-perdavimo ir defektavimo aktus, reikalingus įrangos nurašymui buhalterinėje apskaitoje. Jeigu mobilūs įrenginiai turi komercinę vertę, tuomet sukauptą vertę kaip nuolaidą galima panaudoti TELESFEROJE įsigyjant naujus ar naudotus mobiliuosius įrenginius, priedus, aksesuarus arba taisymo paslaugas.
 

KAIP TAI VEIKIA?

 1. Atnešate arba atsiunčiate mobilųjį įrenginį į TELESFERĄ.
 2. Vykdoma įrenginio apžiūra.
 3. Tikrinama.
 4. Įvertinama (jeigu įranga turi komercinę vertę).
 5. Keičiama sukaupta vertė į prekes arba paslaugas.
 6. Sugedę įrenginiai taisomi, trinami juose esantys duomenys.
 7. Visiškai sugadinti įrenginiai ardomi atsarginėms detalėms.
 8. Nenaudojamos dalys ir akumuliatorinės baterijos priduodamos perdirbimui.
 

KOKIA NAUDA?

 • Atsikratote nereikalingų daiktų.
 • Dalinai pristabdote naujų daiktų vartojimą.
 • Prisidedate prie saugomų išteklių išsaugojimo.
 • Saugote savo ir aplinkinių sveikatą.
 
Jeigu mobilusis įrenginys yra sugedęs, bet jį galima sutaisyti, tuomet TELESFERA IŠMANIEJI MEISTRAI jį sutaiso ir pašalina jame išlikusius duomenis. Dažniausiai tokie telefonai tarnauja kaip pakaitiniai, duodami klientams pasinaudoti, atnešusiems savąjį mobilųjį įrenginį taisymui ir neturintiems kuo laikinai naudotis. Visiškai sugadinti telefonai ar planšetės yra išardomi, atsarginės detalės išrūšiuojamos, netinkamos naudojimui priduodamos perdirbimui.
 
Taigi, atnešę savo senuką mobilųjį į TELESFERĄ, ne tik suteiksite jam šansą antram gyvenimui, bet ir ženkliai prisidėsite prie visapusiško aplinkos bei aplinkinių ir savo sveikatos saugojimo! 😊

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.