PLANŠEČIŲ TAISYMAS IR REMONTAS VILNIUJE

VISIEMS PLANŠEČIŲ REMONTO DARBAMS TAIKOMA 1 MĖNESIO GARANTIJA.

GAMINTOJAI SU KURIAIS DIRBAME

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Planšečių remontas

Planšetės ekrano keitimas, kitų įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo planšetinių kompiuterių gedimų šalinimas.

Ilgametė darbo patirtis bei aukštos kvalifikacijos meistrai garantuoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą. Įprastai užtrunkame 1-3 darbo dienas, tačiau darbus galime atlikti ir skubos tvarka.

NEMOKAMAS KURJERIS! Paimsime Jūsų sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos vietos, sutaisysime ir grąžinsime Jūsų nurodytu adresu. Naudojame tik originalias bei aukštos kokybės detales. Visiems remonto darbams suteikiama garantija. NEMOKAMA DIAGNOSTIKA!

Suskilo planšetės ekranas? Nebeveikia mikrofonas ar kamera? Planšetė nebeužsikrauna? Ne bėda. Mes Jums padėsime. Esate iš kito miesto? Susisiekite su mumis el. paštu info@telesfera.lt, telefonu +370 66 00 5555 arba užpildykite žemiau esančią įrenginio gedimo registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Dirbame ir šeštadieniais.

Visiems planšečių remonto (serviso) darbams taikoma 1 mėnesio garantija.
Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

REGISTRUOTI TAISYMUI

Planšetė – tai tarsi mažas kompiuteris, kuris gali atlikti beveik visas užduotis, kurias atliekame naudodamiesi kompiuteriu. Ji patogi, lengva, neužima daug vietos, telpa į bet kokio dydžio rankinę. Ją patogu naudoti. Daug dirbantiems, nuolat kelyje esantiems žmonėms tai nepamainomas kasdienis pagalbininkas. Ne paslaptis, kad vaikai dažniausiai pradeda pažintį su virtualiu pasauliu būtent nuo planšetės. O vaikai yra vaikai. Jiems visko pasitaiko…

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba užsakysime kurjerį NEMOKAMAI
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime kurjeriu NEMOKAMAI

ATLIKTI DARBAI

Tūkstančiai patenkintų klientų vis sugrįžtančių į Telesferos taisyklą. Begalė pakeistų ekranų, viršutinių ekranų stiklų, galinių dangtelių, telefonų baterijų, įkrovimo jungčių, mikrofonų, ausinių, nuimtų apsaugos kodų ir paskyrų, pilnai perrašytų programinių įrangų, nupoliruotų telefonų bei Apple Watch ekranų stiklų… Tai tik dalis atliktų remontų. Nuolatinis domėjimasis naujausiomis technologijomis suteikia privalumą pasiūlyti klientams vis naujas paslaugas, leidžiančias sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.