SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Telefonų taisykla Švenčionyse

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS
PAKAITINIS
TELEFONAS

Orginalaus ekrano modulio keitimasnuo 15.00€
Galinio dangtelio keitimasnuo 15.00€
Kameros stikliuko keitimasnuo 15.00€
Baterijos keitimasnuo 15.00€
Krovimo lizdo keitimasnuo 15.00€

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Išmaniųjų telefonų taisymas, nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas. Įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo gedimų šalinimas. Smulkios elektronikos taisykla Švenčionyse – į ir iš TELESFEROS su nemokama siuntimo paslauga.

Ilgametė darbo patirtis bei aukštos kvalifikacijos meistrai garantuoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą. Įprastai užtrunkame 1-3 darbo dienas, tačiau darbus galime atlikti ir skubos tvarka.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS! Paimsime Jūsų sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos vietos, sutaisysime ir grąžinsime Jūsų nurodytu adresu. Naudojame tik originalias bei aukštos kokybės detales. Visiems remonto darbams suteikiama garantija. NEMOKAMA DIAGNOSTIKA!

Telefonas – įrenginys, be kurio kasdienis gyvenimas tiesiog neįsivaizduojamas. Jame telpa viskas: nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai, muzika, asmeninės žinutės, laiškai ir kita. Išmanusis naudojamas ne tik pramogoms, bet ir darbui. Visa aktualiausia ir svarbiausia informacija viename įrenginyje. Telefonas šiais laikais atstoja kompiuterį, todėl nenuostabu, jog norime, kad jis veiktų nepriekaištingai.

Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspęsti UAB „Telesfera“ telefonų taisyklos meistrai. Mes Jums padėsime. Esate iš kito miesto? Susisiekite su mumis el. paštu info@telesfera.lt, telefonu +370 66 00 5555 arba užpildykite žemiau esančią įrenginio gedimo registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Dirbame ir šeštadieniais.

Pasirūpinkite savo išmaniuoju įrenginiu neišeidami iš namų! Telefonų remontas Švenčionyse.

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.