SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Telefonų taisykla Pabradėje

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS
PAKAITINIS
TELEFONAS

Orginalaus ekrano modulio keitimasnuo 15.00€
Galinio dangtelio keitimasnuo 15.00€
Kameros stikliuko keitimasnuo 15.00€
Baterijos keitimasnuo 15.00€
Krovimo lizdo keitimasnuo 15.00€

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Telefonų taisykla Pabradėje

Švenčionių rajone esančiame mieste įsikūrusi nebrangi ir patikima telefonų taisykla. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Atvykite ir patys tuo įsitikinkite! Čia dirba savo srities profesionalai, kurių pašaukimas yra mobilieji telefonai, o jų taisymas – šių žmonių aistra.

Telefonų remontas Pabradėje

Taip kaip susirgus, pagalbos kreipiamės pas gydytoją, taip ir sugedus telefonui, ieškome remonto specialistų. Telefonų taisykla Pabradėje siūlo jums aukščiausios klasės paslaugų kokybę už prieinamą kainą.

Žmogaus ligos ir telefono gedimo analogija puikiai tinka norint suprasti, kodėl geriau vos atsiradus mažam gedimui kreiptis į profesionalą. Jei atsiradus pirmiesiems ligos simptomams kreipsimės į gydytoją, kuris mums nustatęs diagnozę paskirs gydymą tuomet labai tikėtina, jog mums pavyks greit pasveikti. Tačiau jei ignoruosime kilusius simptomus, arba bandysime patys gydytis tiksliai net nežinodami nuo ko, tai galime ne tik nepasveikti, bet ir dar labiau pakenkti savo sveikatai.

Lygiai ta pati taisyklė galioja ir išmaniesiems telefonams. Smulkus gedimas, netaisomas, arba taisomas savarankiškai, neturint atitinkamų žinių, specialios įrangos, įrankių ir kvalifikacijos – greičiausiai pasibaigs dideliu gedimu, kurį kartais bus sunku pataisyti net ir profesionaliam meistrui. Nesvarbu kokiu kampu žiūrėsite, tiek savo sveikatos, tiek ir mobiliojo telefono gerovės atžvilgiu, visados labiau apsimoka kreiptis į profesionalą, vos tik atsiradus gedimui.

Telesfera išmanieji meistrai visada pasiruošę Jums padėti įveikti bet kokias su telefonais susijusias problemas!

telefonu taisykla Pabradeje

Mobiliųjų telefonų remonto kaina Pabradėje

Dažniausias klientų užduodamas klausimas: ,,kiek kainuos mano telefono remontas”? Jeigu gedimas matosi išoriškai, pvz. sudaužytas ekranas ar galinis dangtelis, išlaužtas įkrovimo lizdas, telefonas lėtai veikia ar ,,pakimba”, greitai išsikraunanti baterija, tuomet galima vadovautis servisas.telesfera.lt kainoraščiu. Jame pateiktas kone visų daugiau ar mažiau populiarių mobiliųjų telefonų modelių gedimų ir keičiamų dalių išsamus kainoraštis. Sunkiau iš karto atsakyti kokia bus remonto kaina, kai telefonas išoriškai nepažeistas, bet pvz. neįsijungia ir nesikrauna. Tai gali būti programinis gedimas, pažeistas ekrano modulis palei rėmą arba net ir patekusi į telefono vidų drėgmė.

Nustatant kainą pirmiausia svarbu atsižvelgti koks taisomo telefono gamintojas ir modelis. Taip pat svarbu nustatyti kokio sudėtingumo gedimas ir ar tam gedimui taisyti bus keičiamos telefono detalės ar bus atliekami papildomi mechaninio ir programinio lygio darbai. Kokių detalių ir profesionalaus darbo reikės norint įrenginį sugrąžinti į jo darbinę padėtį? Tai esminis klausimas į kurį Jums turės atsakyti mūsų įmonės darbuotojai, po to kai nuodugniai apžiūrės Jūsų mobilųjį įrenginį.

Na ir galiausiai, paskutinis tačiau ne ką mažiau svarbus telefono remonto kainos komponentas yra – laikas. Sudėtingiems, stipriai mechaniškai arba drėgmės pažeistiems įrenginiams kartais prireikia ne tik pakeisti pažeistą ekraną, dangtelį ar jungtį, bet ir surasti ir atstatyti pažeistus motininės plokštės komponentus ar mikroschemas. Naudojant pažangiausią ir šiuolaikinę profesionalią taisymo įrangą, bei kalibruotus įrankius, įmanoma sutaisyti ir ,,nepataisomus” mobiliuosius telefonus. Tik atsižvelgiant į visus šiuos aspektus galima nustatyti tikslią remonto kainą.

Norėdami sužinoti savo telefono gedimo taisymo kainą atvykite į mūsų taisyklą arba registruokite gedimą servisas.telesfera.lt puslapyje ir užsisakykite nemokamą siuntimo paslaugą. Tik suderinę taisymo kainą su klientu pradėsime taisymo darbus.

iphone face ID remontas

ATLIKTI DARBAI

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.