SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

IŠMANIŲJŲ LAIKRODŽIŲ TAISYKLA IR REMONTAS VILNIUJE

KOKYBIŠKAI ATLIKTI DARBAI UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ

GAMINTOJAI SU KURIAIS DIRBAME

WATCH TAISYMUI RINKITĖS TELESFERĄ

Jeigu sugedo Jūsų išmanusis laikrodis, neatidėliokite jo taisymo, susisiekite su TELESFERA taisykla ir išmanieji meistrai suteiks kvalifikuotą pagalbą. Mes suteikiame visą paslaugų spektrą išmaniųjų laikrodžių taisymo srityje. Moderni įranga, įrankiai ir ilgalaikė patirtis padės sutvarkyti net sudėtingiausius gedimus.

Watch atliekami taisymo darbai:
  • ekrano modulio ar stiklo keitimas,
  • atstatymas po drėgmės, skysčių patekimų į vidų,
  • akumuliatoriaus keitimas,
  • dirželio keitimas,
  • garsiakalbio taisymas,
  • mikrofono remontas,
  • bluetooth funkcijos taisymas,
  • mygtuko Digital Crown keitimas,
  • vibro varikliuko Topic Engine keitimas

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

REGISTRUOTI TAISYMUI

TELESFERA

Išmanieji Meistrai – tai puiki tikrų specialistų komanda. Naudojamos išskirtinai aukštos kokybės, originalios detalės ir komponentai, gaunami iš patikimų tiekėjų. Atsižvelgiant į gedimo sudėtingumą, išmaniųjų laikrodžių taisymą galime atlikti nuo 1 valandos iki kelių darbo dienų.

 

Išmanieji Meistrai taisyklos teikiamomis paslaugomis neturėtų būti abejojama, klientams yra suteikiamos palankios bendradarbiavimo sąlygos, prieinama kainų politika bei aukštas aptarnavimo lygis. 

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba užsakysime kurjerį NEMOKAMAI
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime kurjeriu NEMOKAMAI

ATLIKTI DARBAI

Tūkstančiai patenkintų klientų vis sugrįžtančių į Telesferos taisyklą. Begalė pakeistų ekranų, viršutinių ekranų stiklų, galinių dangtelių, telefonų baterijų, įkrovimo jungčių, mikrofonų, ausinių, nuimtų apsaugos kodų ir paskyrų, pilnai perrašytų programinių įrangų, nupoliruotų telefonų bei Apple Watch ekranų stiklų… Tai tik dalis atliktų remontų. Nuolatinis domėjimasis naujausiomis technologijomis suteikia privalumą pasiūlyti klientams vis naujas paslaugas, leidžiančias sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.