SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

APPLE IPHONE 14 Plus REMONTAS – EKRANO, BATERIJOS KEITIMAS, KAINOS

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas475 €
Ekrano stiklo keitimas235 €
Ekrano stiklo poliravimas*119 €
Kameros stikliuko keitimas88.6 €
Galinio dangtelio keitimas145 €
Originalios baterijos keitimas99 €
Maitinimo gedimas (Mikroschemos IC Apple U2 keitimas)180 €
Audiograndinės gedimas (Audio Codec mikroschemos keitimas)180 €
,,Nemato SIM‘‘ (,,NO SERVICE‘‘) – modemo taisymas170 €
Face ID atstatymas150 €
Wi-Fi antenos taisymas145 €
Programinės įrangos atnaujinimas30 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas100 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)30 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €

Skubiai atliekame iPhone 14 Plus remonto darbus. Baterija nelaiko ar dužo stiklas? Ne bėda! Ekrano, kameros, baterijos keitimas ir kiti remonto darbai atliekami greitai ir kokybiškai, todėl jums nereikės nerimauti dėl savo telefono – po remonto jis vėl veiks kaip naujas.

  *Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Apple iPhone 13 ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Iphone 14 Plus yra naujausias telefonas iš Apple, kuris turi keletą naujovių, kurios padarys naudojimąsi šiuo telefonu dar patogesniu ir malonesniu. Šio telefono dizainas yra patobulintas, todėl jis yra dar elegantiškesnis ir modernesnis. Taip pat,  ne tik didesnis, bet ir aukštesnės raiškos įspūdingas ekranas.

Viena iš didžiausių naujovių Iphone 14 Plus yra gerokai ilgesnis baterijos veikimo laikas. Dėl to galima naudoti telefoną be nuolatinio įkrovimo net kelias dienas. Taip pat, šis telefonas turi naujus, su vaizdo kamera susijusius, valdymo ir redagavimo būdus, kurie leidžia vartotojams sukurti nuostabius nuotraukų ir vaizdo įrašų kūrinius.

Iphone 14 Plus yra vienas iš naujausių ir pažangiausių telefonų rinkoje, tačiau nenumatytos situacijos gali nutikti bet kada. Jei jums reikia atlikti ekrano keitimą arba kitus taisymo darbus, svarbu žinoti, kad Telesfera – telefonų taisykla Vilniuje, visada pasiūlys geriausias taisymo kainas bei malonų aptarnavimą.

Be to, svarbu nebandyti savarankiškai atlikti remonto ar detalių keitimo, kadangi tai gali sukelti daugiau problemų ir padidinti remonto kainą. Taigi, geriausia kreiptis į patyrusius specialistus, kurie atliks remontą profesionaliai ir patikimai.

Jei jums reikia Iphone 14 Plus ekrano keitimo, būtinai kreipkitės į patikimus Telesferos Išmaniuosius Meistrus. Taisymo darbai bus atlikti itin kruopščiai ir visada su atliktų darbų garantija!

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.