Apple Iphone 5C remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas29 €
Originalaus ekrano modulio keitimas35 €
Galinio dangtelio keitimas29 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Di-Power baterijos keitimas (2060 mAh)40 €
Baterijos keitimas (1560 mAh)35 €
USB lizdo keitimas20 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas20 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas15 €
Galinės kameros keitimas20 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Skubūs Apple iPhone 5C stiklo, ekrano, baterijos keitimo ir kitų dalių remonto darbai. Taisymo darbų sąraše matomos pagrindinės paslaugos, dėl kitų serviso paslaugų kreipkitės telefonu.

Daugiau informacijos – tel. nr. +370 660 05555

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 5C ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Ilgai lauktas ir pigesniu variantu vadinamas iPhone 5C nuo ankstesnio savo modelio skiriasi plastikine nugarėle, kuri leido paįvairinti siūlomas įrenginio spalvas bei suteikė aptakesnę bei patogesnę išmaniojo formą. Kad ir kaip be būtų, iPhone 5C kainos atžvilgiu menkai skyrėsi nuo kitų iPhone modelių, tačiau šis įrenginys buvo vienas iš sėkmingiausių vidutinio galingumo ir kainos Apple modelių, paskatinusių Android vartotojus išbandyti iOS.

Nepaisant daugybės iPhone 5C techninių pranašumų, jis išlieka trapus. Kodėl? Juk visiems retkarčiais telefonas išslysta iš rankų, ir kartais visai netyčia įbrėžiame jo stiklą. Visiems anksčiau ar vėliau gali tekti keisti iPhone ekraną ar ekrano stiklą bei kitas įrenginio dalis. Jei jūsų iPhone 5C susidūrė su problema: sudužo stiklas ar ekranas, nebelaiko baterija, įrenginys „pakimba“ ir neįsijungia ar tiesiog negirdite ką jums sako pašnekovas kitame ryšio gale, nedvejokite, aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai pasiruošę jums padėti!

Vieną žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.