Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Iphone 6s plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas69 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas55 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Galinio dangtelio keitimas59.75 €
Padidintos talpos baterijos keitimas44.95 €
Baterijos keitimas39.95 €
Kameros stikliuko keitimas20.4 €
Pagrindinės kameros modulio keitimas 45.2 €
Priekinės kameros ir šviesos jutiklio keitimas 36.5 €
Home mygtuko keitimas32.7 €
Krovimo lizdo keitimas34.8 €
Ausinių lizdo keitimas31.6 €
Mikrofono modulio keitimas30.9 €
Garsiakalbio modulio keitimas32.1 €
Garso įjungimo/išjungimo mygtuko keitimas33.6 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas31.4 €
Maitinimo gedimas (Mikroschemos IC Apple U2 keitimas)63.25 €
Audiograndinės gedimas (Audio Codec mikroschemos keitimas)49.5 €
,,Nemato SIM‘‘ (,,NO SERVICE‘‘) – modemo taisymas63.5 €
Touch ID atstatymas29.05 €
Wi-Fi antenos taisymas36.95 €
SIM modulio keitimas35.4 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Nešvaistykite laiko bandydami perskaityti kas parašyta sudužusiame iPhone 6S Plus ekrane. Atneškite įrenginį taisyti nedelsiant ir mes pasirūpinsime kokybišku bei greitu remontu. Ekrano bei stiklo keitimas, baterijos keitimas, kitų dalių taisymas ir profesionalus aptarnavimas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 6S Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

 

Apple iPhone 6s Plus į rinką išleistas 2015 m. Rugsėjo 25 d., su sustiprintu procesoriumi, atnaujintais vidiniais elementais, 12 megapikselių kamera ir kitais svarbiais atnaujinimais. iPhone 6 Plus išorinė konstrukcija, po ilgų diskusijų dėl ankstesnio (iPhone 6) modelio trūkumo, korpuso lenkimosi esant tam tikram kasdieniam gyvenime pasitaikančiam spaudimui į įrenginio korpusą, buvo taip pat sustiprinta.

 

Be šių naujų funkcijų, 6s serija pasižymėjo dar viena naujove – 3D Touch. Jutikliai esantys ekrano viduje leidžia vartotojams greitai atidaryti papildomą meniu ar atlikti kitus veiksmus naudojant didesnę nei įprastą ekrano spaudimo jėgą, į kurią šie nauji spaudimo jutikiai sureaguoja.

 

Gaila, kad visi programiniai ir funkciniai atnaujinimai nesuteikia įrenginiui tvirtumo ar atsparumo galimiems mechaniniams pažeidimams. Didelis ekrano stiklas gali skilti bet kuriuo metu įrenginiui palietus žemę, o baterijos talpos mažėjimas, išnaudojant maksimalias įrenginio galimybes, taip pat neišvengiamas. Ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kitų išorinių ir vidinių komponentų taisymas bei keitimas yra kasdienis mūsų darbas, todėl žinome kaip tai padaryti profesionaliai.

 

Nors Apple pristatė įspūdingą gausybę naujų technologijų ir patobulinimų, palyginti su ankstesniais modeliais, iPhone 6 Plus išliko toks pat plonas ir pažeidžiamas, kaip ir bet kuris kitas mobilusis įrenginys. 6S Plus turi tokią pat riziką suskilti, sudūžti ar būti kitaip pažeistas, dėl aktyvaus kasdienio naudojimosi.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.