Apple Iphone 6S Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas64 €
Originalaus ekrano modulio keitimas85 €
Galinio dangtelio keitimas59 €
Di-Power baterijos keitimas (3550 mAh)40 €
Baterijos keitimas (1715 mAh)40 €
USB lizdo keitimas30 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
Mikrofono keitimas30 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7,99 €
Priekinės kameros keitimas25 €
Galinės kameros keitimas45 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Nešvaistykite laiko bandydami perskaityti kas parašyta sudužusiame iPhone 6S Plus ekrane. Atneškite įrenginį taisyti nedelsiant ir mes pasirūpinsime kokybišku bei greitu remontu. Ekrano bei stiklo keitimas, baterijos keitimas, kitų dalių taisymas ir profesionalus aptarnavimas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 6S Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Apple iPhone 6s Plus į rinką išleistas 2015 m. Rugsėjo 25 d., su sustiprintu procesoriumi, atnaujintais vidiniais elementais, 12 megapikselių kamera ir kitais svarbiais atnaujinimais. iPhone 6 Plus išorinė konstrukcija, po ilgų diskusijų dėl ankstesnio (iPhone 6) modelio trūkumo, korpuso lenkimosi esant tam tikram kasdieniam gyvenime pasitaikančiam spaudimui į įrenginio korpusą, buvo taip pat sustiprinta.

Be šių naujų funkcijų, 6s serija pasižymėjo dar viena naujove – 3D Touch. Jutikliai esantys ekrano viduje leidžia vartotojams greitai atidaryti papildomą meniu ar atlikti kitus veiksmus naudojant didesnę nei įprastą ekrano spaudimo jėgą, į kurią šie nauji spaudimo jutikiai sureaguoja.

Gaila, kad visi programiniai ir funkciniai atnaujinimai nesuteikia įrenginiui tvirtumo ar atsparumo galimiems mechaniniams pažeidimams. Didelis ekrano stiklas gali skilti bet kuriuo metu įrenginiui palietus žemę, o baterijos talpos mažėjimas, išnaudojant maksimalias įrenginio galimybes, taip pat neišvengiamas. Ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kitų išorinių ir vidinių komponentų taisymas bei keitimas yra kasdienis mūsų darbas, todėl žinome kaip tai padaryti profesionaliai.

Nors Apple pristatė įspūdingą gausybę naujų technologijų ir patobulinimų, palyginti su ankstesniais modeliais, iPhone 6 Plus išliko toks pat plonas ir pažeidžiamas, kaip ir bet kuris kitas mobilusis įrenginys. 6S Plus turi tokią pat riziką suskilti, sudūžti ar būti kitaip pažeistas, dėl aktyvaus kasdienio naudojimosi.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.