Apple Iphone 7 Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas85 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas59 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Galinio dangtelio keitimas55 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Di-Power baterijos keitimas (3450 mAh)50 €
Baterijos keitimas (2900 mAh)45 €
USB lizdo keitimas38 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas35 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas50 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas30 €
Galinės kameros keitimas40 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Apple iPhone 7 Plus remontas skubiai ir kokybiškai. Baterijos, ekrano ar stiklo, kameros ir kitų dalių keitimas bei taisymas mūsų išmaniesiems meistrams – ne problema!

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 7 Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

iPhone 7 Plus turi didelį 5,5 colių ekraną, net 0,8 coliais didesnį, palyginti su vidutinio dydžio iPhone 7 modeliu. Be to, jis turi žymiai tobulesnę dvigubos kameros sistemą, užtikrinančią neįtikėtiną vaizdą.

Deja, turint didesnį ekraną ir modernesnę fotoaparatų sistemą, kyla dar didesnis pavojus dėl stiklo dūžio, „pabėgusių“ skystųjų ekrano kristalų ar netinkamai veikiančios fotoaparato sąrankos. Jūsų iPhone 7 Plus gali nukentėti dėl suskilusio ar sugedusio ekrano, netinkamai veikiančio ausinių lizdo, išsipūtusios baterijos ar neveikiančio garsiakalbio – kad ir kokia būtų problema, mūsų specialistai yra pasiruošę padėti greitai ir su dideliu meistriškumu.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, kompiuterių, dronų, planšečių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.