Apple iphone X remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas ( INCELL )99 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas ( OLED HQ )149 €
Originalaus ekrano modulio keitimas199 €
Ekrano stiklo keitimas140 €
Galinio dangtelio keitimas90 €
Kameros stikliuko keitimas40 €
Baterijos keitimas (2716 mAh)79 €
USB lizdo keitimas65 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
Mikrofono keitimas65 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas65 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas65 €
Galinės kameros keitimas70 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Skubiai atliekame Iphone X remonto darbus. Baterija nelaiko ar dužo stiklas? Ne bėda! Ekrano, kameros, baterijos keitimas ir kiti remonto darbai atliekami greitai ir kokybiškai, todėl jums nereikės nerimauti dėl savo telefono – po remonto jis vėl veiks kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Telesferos išmanieji meistrai tai kruopštus ir profesionalus Iphone X ekrano ar baterijos keitimas, kitų gedimų remontas! 

Reikia pakeisti jūsų iPhone X ekrano ar nugarėlės stiklą? Ne bėda! Mes galime ne tik pakeisti sudužusį stiklą ar ekraną nauju, bet ir įdėti naują bateriją, išorinius ir vidinius telefono komponentus, jungtis, mygtukus ir kita.

Nors šis įrenginys pasižymi futuristiniu dizainu ir funkciniu pranašumu, Apple iPhone X vis dar turi senų išmaniųjų telefonų problemą – didelį ir trapų ekraną. Tai reiškia, kad jums tikriausiai, anksčiau ar vėliau, prireiks ekrano remonto. iPhone X taisymą sugedusiai kamerai ir net šoninių mygtukų remontą atliekame greitai ir kokybiškai.

Nesvarbu ar gedimas programinis ar mechaninis. Ar stiklas sudužo nuo kritimo ar įrenginys sušlapo, mes jį sutaisysime, pakeisime ekraną ir vėl leisime veikti kaip naujam. Mes žinome, kokia kančia gali būti naudojimasis iPhone X su suskilusiu ekrano ar nugarėlės stiklu, negyvais LCD taškais ar iškraipytu vaizdu, todėl nedelskite, įrenginį iš jūsų namų galime paimti ir sutaisę atvežti atgal į jūsų namus patys.

Vieną, žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, planšečių, dronų, kompiuterių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų Iphone X turi problemų.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.