SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 1 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 38mm (A1802)65 €
Ekrano modulio keitimas 42mm (A1803)65 €
Ekrano stiklo poliravimas*35 €
Baterijos keitimas34 €
Kiti gedimai15 €
Apsauginio stiklo klijavimas 38mm (A1802)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 42mm (A1803)14 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €

*Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Apple Watch ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Jei jūsų išmanusis Apple Watch Series 1 sugedo, suskilo stiklas ar ekranas, baterija nesikrauna ar reikia kitų remonto paslaugų? Esame tam, kad padėtume pašalinti visus gedimus.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Apple Watch Series 1 išmanieji laikrodžiai yra modernūs ir funkcionalūs, sukurti tam, kad palengvintų kasdienybę ir padidintų produktyvumą. Šie laikrodžiai yra pagaminti iš tamsiai pilkos, aukso, rausvo aukso bei sidabro spalvos aliuminio lydinio su Retina ekranu ir sustiprintu Ion-X stiklu, suteikiančiu didesnį atsparumą pažeidimams.

Kiekvienos kartos išmanieji Apple Watch laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus, kurie leidžia vartotojams pasirinkti tinkamą ekraną pagal savo poreikius ir pageidavimus. Be to, Apple Watch laikrodžiai turi lengvai keičiamas įvairiaspalves apyrankes, kurios suteikia vartotojams daugiau stiliaus ir įvairovės.

Nepaisant to, kaip ir bet kokia kita technologija, Apple Watch Series 1 laikrodžiai gali susidurti su pažeidimais ar gedimais. Jei pastebite, kad jūsų Apple Watch laikrodis nesikrauna, skilo ekranas arba neveikia tinkamai, tai gali būti požymis, kad jums reikia profesionalios pagalbos. Mūsų Telesfera komanda yra pasiruošusi atlikti visus reikiamus remonto ar dalių keitimo darbus, kad jūsų Apple Watch Series 1 laikrodis būtų sutaisytas tinkamai ir greitai.

Svarbu paminėti, kad mes laikomės aukštų kokybės standartų, tad garantuojame geriausią paslaugą savo klientams. Mes naudojame tik originalias ar aukštos kokybės detales bei esame subūrę virš 20 metų patirties turinčią specialistų komandą.

Galų gale, jei jums reikia profesionalios pagalbos dėl jūsų Apple Watch Series 1 laikrodžio gedimų, kreipkitės į mus – Telesfera laikrodžių taisykla. Mes pasiruošę atlikti visus reikiamus darbus, kad jūsų laikrodis būtų sutaisytas tinkamai ir greitai, ir jūs galėsite vėl mėgautis savo išmaniuoju laikrodžiu.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.