Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Watch Series 1 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas 38mm (A1802)65 €
Ekrano modulio keitimas 42mm (A1803)65 €
Baterijos keitimas34 €
Kiti gedimai15 €
Apsauginio stiklo klijavimas 38mm (A1802)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 42mm (A1803)14 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Apple Watch Series 1 pritaikytas aktyvų gyvenimo būdą propoguojantiems žmonėms. Šie išmanieji laikrodžiai turi įvairiaspalvius, keičiamus dirželius, kurie tiks prie visų naudotojų stiliaus. Jei jūsų išmanusis Apple Watch Series 1 sugedo, suskilo stiklas ar ekranas, baterija nesikrauna ar reikia kitų remonto paslaugų? Esame tam, kad padėtume pašalinti visus gedimus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Apple Watch Series 1 išmanieji laikrodžiai pagaminti iš tamsiai pilkos, aukso, rausvo aukso arba sidabro spalvos aliuminio lydinio su Retina ekranu ir sustiprintu Ion-X stiklu. Kiekvienos kartos išmanieji Apple Watch laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus bei galimybe lengvai pasikeisti dviejų rūšių, įvairiaspalves apyrankes.

Jei jūsų Apple Watch Series 1 38mm (A1802) arba 42mm (A1803) išmanusis laikrodis rodo gedimo požymius: nesikrauna ar nereaguoja į prisilietimus – esate ten kur reikia! Skubiai ir profesionaliai atliksime visus reikiamus remonto ar dalių keitimo darbus.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.