SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 2 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 38mm (A1757/A1816)130 €
Ekrano modulio keitimas 42mm (A1758/A1817)140 €
Ekrano stiklo keitimas 38mm (A1757/A1816)75 €
Ekrano stiklo keitimas 42mm (A1758/A1817)75 €
Ekrano stiklo poliravimas*35 €
Baterijos keitimas39 €
Kiti gedimai20 €
Apsauginio stiklo klijavimas 38mm (A1757/A1816)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 42mm (A1758/A1817)14 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €

*Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Apple Watch ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Apple Watch Series 2 išmanieji laikrodžiai yra aukštos kokybės, elegantiški ir funkcionalūs, skirti patenkinti kiekvieno naudotojo poreikius. Šie išmanieji laikrodžiai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant tamsiai pilką, aukso, rausvo aukso arba sidabro spalvos aliuminio lydinį arba baltą keramiką, turintys Retina ekraną ir sustiprintą Ion-X stiklą.

Apple Watch Series 2 laikrodžiai yra: Apple Watch Series 2 Aluminum, Apple Watch Series 2 Stainless Steel, Apple Watch Nike+, Apple Watch Hermès ir Apple Watch Edition, su dviejų dydžių ekranais ir galimybe lengvai pasikeisti įvairiaspalvę apyrankę.

Tačiau, kaip ir kiti elektroniniai prietaisai, Apple Watch Series 2 gali patirti techninių gedimų, įskaitant baterijos nesikrovimą, ekranų neveikimą ar kitas problemas. Jei jūsų išmanusis laikrodis rodo gedimo požymius, galite kreiptis į profesionalius Telesfera, Apple Watch – laikrodžių taisykla, Išmaniuosius Meistrus.

Mūsų taisykla siūlo visapusišką Apple Watch Series 2 remontą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, stiklo ir kitų detalių keitimą, kad jūsų laikrodis vėl būtų kaip naujas. Mes siūlome nemokamą konsultaciją ir profesionalų aptarnavimą kiekvienam klientui, kad jūsų išmanusis laikrodis būtų greitai ir efektyviai sutaisytas. Nieko nelaukite, registruokite savo gedimą internetu ir patikėkite savo išmanųjį laikrodį mūsų patyrusiems specialistams.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.