Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Watch Series 2 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas 38mm (A1757/A1816)130 €
Ekrano modulio keitimas 42mm (A1758/A1817)140 €
Ekrano stiklo keitimas 38mm (A1757/A1816)95 €
Ekrano stiklo keitimas 42mm (A1758/A1817)95 €
Baterijos keitimas39 €
Kiti gedimai20 €
Apsauginio stiklo klijavimas 38mm (A1757/A1816)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 42mm (A1758/A1817)14 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Apple Watch Series 2 išmanujį laikrodį kiekvieną kartą uždėję ant riešo didiname riziką jį pažeisti. Yra gera žinoti, kad galite pasikliauti aukštos kvalifikacijos išmaniaisiais meistrais, kurie suteiks reikiamą informaciją ir pasiūlys Apple Watch remontą, kurio jums reikia. Čia rasite viską: ekrano, stiklo, baterijos ir kitų dalių taisymas bei keitimas, nemokama konsultacija ir profesionalus aptarnavimas kiekvienam klientui.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555Apple Watch Series 2 išmanieji laikrodžiai pagaminti iš tamsiai pilkos, aukso, rausvo aukso arba sidabro spalvos aliuminio lydinio arba baltos keramikos su Retina ekranu ir sustiprintu Ion-X stiklu. Kiekvieno Apple Watch Series 2 modelio: Apple Watch Series 2 Aluminum, Apple Watch Series 2 Stainless Steel, Apple Watch Nike+, Apple Watch Hermès ir Apple Watch Edition laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus bei galimybe lengvai pasikeisti įvairiaspalves apyrankes.

Jei jūsų Apple Watch Series 2 38mm (A1757/A1816) arba 42mm (A1758/A1817) išmaniojo laikrodžio baterija nesikrauna, ekranas nereaguoja į prisilietimus ar ištiko kita problema, mes galime jums padėti. Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ir mes suteiksime skubią bei profesionalią pagalbą.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.