Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Watch Series 3 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas 38mm (A1858/A1889)149 €
Ekrano modulio keitimas 42mm (A1859/A1891)149 €
Ekrano stiklo keitimas 38mm (A1858/A1889)109 €
Ekrano stiklo keitimas 42mm (A1859/A1891)109 €
Baterijos keitimas39 €
Apsauginio stiklo klijavimas 38mm (A1858/A1889)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 42mm (A1859/A1891)14 €
Kiti gedimai15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Reikia pakeisti sudužusį Apple Watch Series 3 ekraną? Mes tuo pasirūpinsime. Susidūrėte su baterijos, įkrovimo, jutiklinio ekrano problemomis? Susisiekite su mumis. Atliksime nemokamą pirminę diagnostiką ir skubiai pakeisime pažeistas išmaniojo laikrodžio dalis: stiklą, bateriją, ekrano modulį bei pašalinsime kitus gedimus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555Kiekvieno Apple Watch Series 3 modelio: Apple Watch Series 3 (GPS), Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular) Stainless Steel, Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular) Aluminum, Apple Watch Nike+ (GPS), Apple Watch Nike+ (GPS + Cellular), Apple Watch Hermès (GPS + Cellular) ir Apple Watch Edition (GPS + Cellular) laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus bei galimybe lengvai pasikeisti įvairiaspalves apyrankes.

Apple Watch Series 3 38mm (A1858/A1889) arba 42mm (A1859/A1891) išmaniojo laikrodžio ekraną saugo tvirtas Ion-X stiklas, tačiau nutinka visko ir kartais labiausiai saugomas įrenginys sugenda. Jei susidūrėte su Apple Watch Series 3 išmaniojo laikrodžio gedimu – nieko nelaukite, išmaniųjų meistrų komanda yra pasiruošusi suteikti skubią ir profesionalią pagalbą.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.