SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 4 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 40mm (A1977/A2007)190 €
Ekrano modulio keitimas 44mm (A1978/A2008)210 €
Ekrano stiklo keitimas 40mm (A1977/A2007)129 €
Ekrano stiklo keitimas 44mm (A1978/A2008)129 €
Baterijos keitimas45 €
Apsauginio stiklo klijavimas 40mm (A1977/A2007)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 44mm (A1978/A2008)14 €
Kiti gedimai15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Už ankstesnius savo modelius didesnį ekraną turintis Apple Watch Series 4, nors ir apsaugotas Ion-X stiklu, yra pažeidžiamas. Jei susidūrėte su stiklo dūžiu, ekrano problemomis ar kitais vidinių bei išorinių komponentų gedimais, galite neabejoti, išmanieji meistrai yra pasiruošę greitai ir profesionaliai atlikti visus reikiamus remonto darbus.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kiekvieno Apple Watch Series 4 modelio: Apple Watch Series 4 (GPS), Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) Stainless Steel, Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) Aluminum, Apple Watch Nike+ (GPS), Apple Watch Nike+ (GPS + Cellular), Apple Watch Hermès (GPS + Cellular) laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus bei galimybe lengvai pasikeisti įvairiaspalves apyrankes. Apple Watch 4 yra pirmasis išmanusis Apple laikrodis su didesniu ekrano dydžiu, nei ankstesni modeliai.

Apple Watch Series 4 40mm (A1977/A2007) arba 44mm (A1978/A2008) išmaniojo laikrodžio ekraną saugo tvirtas Ion-X stiklas, tačiau rizika stiklui suskilti ar pažeisti ekraną išlieka. Jei susidūrėte su Apple Watch Series 4 gedimu – nieko nelaukite, išmaniųjų meistrų komanda yra pasiruošusi suteikti skubią ir profesionalią pagalbą.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba užsakysime kurjerį NEMOKAMAI
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime kurjeriu NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.