SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 5 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 40mm (A2156/A2092)205 €
Ekrano modulio keitimas 44mm (A2157/A2093)205 €
Ekrano stiklo keitimas 40mm (A2156/A2092)115 €
Ekrano stiklo keitimas 44mm (A2157/A2093)115 €
Ekrano stiklo poliravimas*45 €
Baterijos keitimas59 €
Apsauginio stiklo klijavimas 40mm (A2156/A2092)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 44mm (A2157/A2093)14 €
Kiti gedimai15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

*Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Apple Watch ekranas vėl atrodys kaip naujas.

 

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Apple Watch Series 5 yra išmanusis laikrodis, turintis įvairių modelių, įskaitant Apple Watch Series 5 (GPS), Apple Watch Series 5 (GPS + Cellular) Stainless Steel, Apple Watch Series 5 (GPS + Cellular) Aluminum, Apple Watch Nike (GPS), Apple Watch Nike (GPS + Cellular), Apple Watch Hermès (GPS + Cellular), Apple Watch Edition (GPS + Cellular) Titanium ir Apple Watch Edition (GPS + Cellular) Ceramic. Šie laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus ir galimybę lengvai keisti apyrankes, leisdamas naudotojams pasirinkti stilių, atitinkantį jų asmenybę ir poreikius.

Apple Watch Series 5 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stebėti savo fizinę veiklą, patikrinti pranešimus ar atsakyti į skambučius, nes laikrodžio funkcijos integruojamos su iPhone. Be to, kai kurie modeliai, tokie kaip Apple Watch Nike ir Apple Watch Hermès, yra specialiai pritaikyti sportui ar mados pasauliui.

Kaip ir ankstesni modeliai, Apple Watch Series 5 ekranai yra pagaminti iš tvirto stiklo, tačiau jie vis dar gali būti pažeisti ar sudaužyti. Jei susidurėte su laikrodžio gedimais ar kitais defektais, Telesferos Išmanieji Meistrai gali greitai ir profesionaliai atlikti visus reikalingus remonto darbus. Taigi, pasirinkę Apple Watch Series 5, galite būti tikri, kad turėsite funkcionalų ir stilingą laikrodį, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir reikalavimus.

Apple Watch Series 5 40mm (A2156/A2092) arba 44mm (A2157/A2093) išmaniojo laikrodžio ekranas ar stiklas suskilo? Įrenginys nesikrauna ar baterijos veikimo laikas sutrumpėjo? Jei žinote kur kreiptis – šie gedimai nėra problema. Telesferos Išmaniųjų Meistrų komanda skubiai pakeis ekraną, bateriją stiklą ir kitus išmaniojo laikrodžio komponentus bei atliks kitus remonto darbus.

Mūsų taisykla siūlo visapusišką Apple Watch Series 5 remontą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, stiklo ir kitų detalių keitimą, kad jūsų laikrodis vėl būtų kaip naujas. Mes siūlome nemokamą konsultaciją ir profesionalų aptarnavimą kiekvienam klientui, kad jūsų išmanusis laikrodis būtų greitai ir efektyviai sutaisytas. Nieko nelaukite, registruokite savo gedimą internetu ir patikėkite savo išmanųjį laikrodį mūsų patyrusiems specialistams.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.