SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Huawei Mate 20 Pro remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas185.8 €
Ekrano stiklo keitimas120 €
Ekrano stiklo poliravimas*55 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas39.85 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas31.2 €
Kameros stikliuko keitimas32.17 €
Originalios baterijos keitimas39.95 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas42.75 €
Ausinės modulio keitimas37.6 €
Mikrofono modulio keitimas42.75 €
Garsiakalbio modulio keitimas40.02 €
SIM lizdo keitimas49.5 €
Priekinės kameros keitimas46.7 €
Pagrindinės kameros keitimas56.32 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas0 €

Skubus Huawei Mate 20 Pro remontas. Išmanieji meistrai yra pasiruošę padėti bet kokio gedimo atveju. Suteikiame garantiją visiems remonto darbams: ekrano, baterijos keitimas, įkrovimo bei kitų jungčių keitimas bei taisymas, stiklo keitimas.

  *Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Huawei Mate 20 Pro ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei Mate 20 Pro ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei Mate 20 Pro yra vienas iš geriausių visų laikų telefonų. Jis suteikia patirtį suteikdamas viską, ko mes kada nors norėjome iš išmaniojo telefono, o visiems realiems tikslams ir kasdienėms užduotims įveikti – tobulas pagalbininkas. Tai telefonas, kurį netrukus įsimylėsite. Įrenginys, kuris patvirtina, kad Huawei šiuo metu yra ambicingiausias, novatoriškas išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje.

Tačiau šis gražuolis turi ir trūkumų. Įvairių atsparumo lenkimui ar kritimui testų metu buvo išsiaiškinta, kad dėti daug pastangų priekinio 6,4 colio stiklo skilimui nereikia. O skilęs stiklas ar sudužęs visas ekranas gali sukelti papildomų problemų: neveikiantis piršto antspaudo skaitytuvas, įrenginys gali nustoti reaguoti į prisilietimą ar visai nerodyti vaizdo. Tad turite būti ypač atsargūs. Patariame, nelaikyti šio išmaniojo įrenginio galinėje kelnių kišenėje, nes sėsdami galite pažeisti telefoną ir prisidaryti papildomų nemalonumų.

Turime ir gerų naujienų. Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 2018 stiklinė nugarėlė yra atspari įvairiems įbrėžimams, purvui bei pirštų antspaudų kaupimuisi. Todėl jums nereiks nerimauti, kad su kitais, net ir metaliniais aštriais daiktais padėtas telefonas bus sugadintas.

Tačiau jei esate čia, puikiai pažįstate savo įrenginį ir tikriausiai susidūrėte su jo gedimu. Galite nebeieškoti, radote tinkamą servisą jūsų Huawei Mate 20 Pro taisymui! Kiekvieną dieną su išmaniųjų telefonų taisymų dirbantys aukštos kvalifikacijos meistrai, suteiks skubią ir profesionalią pagalbą bet kokio gedimo atveju: dužo stiklas, ekranas neveikia, baterija nebelaiko, nekrauna, nėra garso, ekrane atsirado dėmės ar kita.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.