Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Huawei Mate 20 Pro remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas238.19 €
Ekrano stiklo keitimas170 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas39.85 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas31.2 €
Kameros stikliuko keitimas32.17 €
Originalios baterijos keitimas39.95 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas42.75 €
Ausinės modulio keitimas37.6 €
Mikrofono modulio keitimas42.75 €
Garsiakalbio modulio keitimas40.02 €
SIM lizdo keitimas49.5 €
Priekinės kameros keitimas46.7 €
Pagrindinės kameros keitimas56.32 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Skubus Huawei Mate 20 Pro remontas. Išmanieji meistrai yra pasiruošę padėti bet kokio gedimo atveju. Suteikiame garantiją visiems remonto darbams: ekrano, baterijos keitimas, įkrovimo bei kitų jungčių keitimas bei taisymas, stiklo keitimas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei Mate 20 Pro ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei Mate 20 Pro yra vienas iš geriausių visų laikų telefonų. Jis suteikia patirtį suteikdamas viską, ko mes kada nors norėjome iš išmaniojo telefono, o visiems realiems tikslams ir kasdienėms užduotims įveikti – tobulas pagalbininkas. Tai telefonas, kurį netrukus įsimylėsite. Įrenginys, kuris patvirtina, kad Huawei šiuo metu yra ambicingiausias, novatoriškas išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje.

Tačiau šis gražuolis turi ir trūkumų. Įvairių atsparumo lenkimui ar kritimui testų metu buvo išsiaiškinta, kad dėti daug pastangų priekinio 6,4 colio stiklo skilimui nereikia. O skilęs stiklas ar sudužęs visas ekranas gali sukelti papildomų problemų: neveikiantis piršto antspaudo skaitytuvas, įrenginys gali nustoti reaguoti į prisilietimą ar visai nerodyti vaizdo. Tad turite būti ypač atsargūs. Patariame, nelaikyti šio išmaniojo įrenginio galinėje kelnių kišenėje, nes sėsdami galite pažeisti telefoną ir prisidaryti papildomų nemalonumų.

Turime ir gerų naujienų. Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 2018 stiklinė nugarėlė yra atspari įvairiems įbrėžimams, purvui bei pirštų antspaudų kaupimuisi. Todėl jums nereiks nerimauti, kad su kitais, net ir metaliniais aštriais daiktais padėtas telefonas bus sugadintas.

Tačiau jei esate čia, puikiai pažįstate savo įrenginį ir tikriausiai susidūrėte su jo gedimu. Galite nebeieškoti, radote tinkamą servisą jūsų Huawei Mate 20 Pro taisymui! Kiekvieną dieną su išmaniųjų telefonų taisymų dirbantys aukštos kvalifikacijos meistrai, suteiks skubią ir profesionalią pagalbą bet kokio gedimo atveju: dužo stiklas, ekranas neveikia, baterija nebelaiko, nekrauna, nėra garso, ekrane atsirado dėmės ar kita.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.