Huawei P10 Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas125 €
Ekrano stiklo keitimas70 €
Galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas30 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas25 €
Garsiakalbio keitimas25 €
SIM modulio keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas69 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Pašalinsime visus Huawei P10 Plus gedimus. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte – mes galime padėti. Skubiai ir kokybiškai atliksime ekrano, baterijos keitimą, įkrovimo jungties bei kitų dalių remonto ir keitimo darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P10 Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei VKY-L09 P10 Plus 2017 yra greitas, atrodo patraukliai ir turi puikaus dydžio ekraną ir pasižymi puikia, platesnės diafragmos „Leica“ kamera, lyginant ją su įprastu Huawei P10. Tačiau yra ir keletas trūkumų. Ekranui trūksta oleofobinės dangos, todėl ant jo lengvai lieka pirštų antspaudai, be to, šis įrenginys nėra atsparus vandeniui.

Kad ir koks galingas ir funkcionalus yra jūsų įrenginys, visi išmaniojo privalumai pranyksta kai ištinka bėda. Suskilęs ekrano stiklas dažnai sukelia nepatogumų sklandžiai naudotis telefonu, o kartu pažeistas LCD ekranas gali visiškai sustapdyti telefono veikimą. Su laiku baterijos veikimo trukmė mažėja, o dulkės patekusios į įkrovimo ar kitas jungtis kelia problemų, kurias būtina pašalinti nedelsiant.

Tad, jei susidūrėte su Huawei P10 Plus gedimu, nieko nelaukdami registruokite įrenginį remonto darbams arba atneškite išmanųjį į servisą. Nepamirškite, visos didelės ir sunkiai pataisomos problemos pradžioje būna tik smulkūs nepatogumai. Neleiskite remonto kainai išaugti – taisymo darbus pradėsime nedelsdami.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.