Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Huawei P10 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas62.34 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas47.32 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas35.8 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas27.25 €
Kameros stikliuko keitimas20.25 €
Originalios baterijos keitimas35.95 €
Baterijos keitimas32.95 €
Krovimo lizdo keitimas35.7 €
Ausinės modulio keitimas33.35 €
Mikrofono modulio keitimas35.7 €
Garsiakalbio modulio keitimas29.8 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas29.7 €
Pagrindinės kameros keitimas48.17 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Ar jūsų Huawei P10 susidūrė su gedimu? Ekranas netinkamai veikia, atsirado garso problemų, naršyklė prastai krauna puslapius ar pastebite kitas problemas? Nieko nelaukite, mūsų išmanieji meistrai greitai atliks reikiamus remonto darbus: stiklo, ekrano, baterijos keitimas, įkrovimo jungties bei kitų komponentų keitimą ir taisymą.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P10 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Į rinką išleistas Huawei P10 VTR-L09 2017 buvo patraukliausias ir geriausiai pagamintas Huawei išmanusis telefonas, suteikiantis labai tvirtą ir patogų pojūtį rankoje bei įdomių spalvų įvairovę. Jis turi 5,1 colio įstrižainės skystųjų kristalų ekraną, tai yra vienas kompaktiškesnių plokščių dizainų. Ekranas apsaugotas vientisu stiklo paviršiumi su maža įduba, kur yra piršto atspaudo skaitytuvas. Telefono šonai yra suapvalinti, o mygtukai tvirti ir patogūs naudojimuisi. Nugarėlė pagaminta iš metalo su stikliniu langeliu viršuje, kur slepiasi dviguba kamera ir kiti elementai.

Ar jūsų Huawei P10 LCD ekranas su jutikliniu ekranu dėl išorinio mechaninio poveikio yra pažeistas? Ar ekranas netinkamai veikia, atsirado garso problemų, naršyklė prastai krauna puslapius ar iškilo kitų problemų? Atlikę pirminę nemokamą diagnostiką jūsų Huawei P10 telefonui galime išsiaiškinti, ką reikia padaryti, kad jūsų telefonas vėl veiktų kaip naujas.

Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai yra pasiruošę suteikti skubią bei profesionalią pagalbą, nesvarbu su kokia problema susidūrėte. Registruokitės internetu arba atvykite į saloną ir mes išspręsime visas su jūsų Huawei P10 susijusias problemas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.