Huawei P30 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas85 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas39 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas30 €
Ausinuko lizdo keitimas25 €
Mikrofono keitimas30 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas40 €
Programinės įrangos keitimas15 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Mes pašalinsime visas Huawei P30 Lite problemas. Nesvarbu, ar tai ekrano pažeidimai, programinės įrangos gedimai, ar vandens sukeltos problemos. Ekrano keitimas, įkrovimo trikdžių šalinimas, mechaninių pažeidimų taisymas ir dar daugiau – kiekvieną dieną mūsų salone atliekami remonto darbai. Leiskite darbą atlikti aukštą kvalifikaciją turintiems meistrams.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P30 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P30 Lite yra gražiai atrodantis telefonas su universalia kamera ir tikrai geru, dideliu ekranu. Šis išmanusis puikiai atlieka pagrindines kasdien naudojamas funkcijas, be to, turi papildomų komfortą padidinančių savybių, tokių kaip greito įkrovimo funkcija, didelė atminties talpa ir išsami vartotojo sąsaja. Tačiau baterijos veikimo laikas nėra pritaikytas tiems, kurie mėgsta žaisti išmaniuoju ar nuolat, dažnai naudojantiems įrenginį.

Baterija nėra galinga, o naudojimasis ir įkrovimas tik mažina jos pajėgumą. Ilgainiui klientai pastebi, kad Huawei P30 Lite MAR-L01A 2019 baterija nebelaiko tiek, kiek laikydavo anksčiau. Taip atsitinka todėl, kad kiekviena baterija turi tam tikrą įkrovimų ciklų skaičių, kurį pasiekus, jos pajėgumas ima mažėti, baterija sensta ir nebegali atlikti savo funkcijos.

Per laiką, net ir labai saugomas įrenginys gali nustoti reaguoti į įkrovimą dėl užsikišusios jungties. Tai nėra didelė problema. Dulkes susikaupusias įkrovimo jungties ertmėje galima lengvai išvalyti, o šią procedūrą atsargiai galima atlikti ir namuose. Taip, įkrovimas gali nevykti ir dėl tos pačios jungties laikiklių ar kontaktų pažeidimo. Prieš darydami bet kokius remonto darbus namuose, įsitikinkite, kad žinote kokia iš tiesų yra gedimo ar iškilusios problemos priežastis, kitu atveju, galite dar labiau pažeisti įrenginį!

Leiskite darbą atlikti aukštą kvalifikaciją turintiems išmaniesiems meistrams. Mes pašalinsime bet kokias problemas, kurios iškilo jūsų Huawei P30 Lite. Nesvarbu, ar tai ekrano pažeidimai, programinės įrangos gedimai, ar vandens sukeltos problemos. Mes greitai ir kokybiškai pakeisime ekrano stiklą, ekrano modulį, bateriją, įkrovimo ir kitas jungtis bei kitus išorinius ir vidinius komponentus.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.