Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Huawei P30 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas86.51 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas68.4 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas38.5 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas30.43 €
Kameros stikliuko keitimas32.12 €
Originalios baterijos keitimas39.95 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas39.86 €
Ausinės modulio keitimas37.4 €
Mikrofono modulio keitimas39.86 €
Garsiakalbio modulio keitimas41.5 €
SIM lizdo keitimas45.5 €
Priekinės kameros keitimas45.1 €
Pagrindinės kameros keitimas72.98 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Mes pašalinsime visas Huawei P30 Lite problemas. Nesvarbu, ar tai ekrano pažeidimai, programinės įrangos gedimai, ar vandens sukeltos problemos. Ekrano keitimas, įkrovimo trikdžių šalinimas, mechaninių pažeidimų taisymas ir dar daugiau – kiekvieną dieną mūsų salone atliekami remonto darbai. Leiskite darbą atlikti aukštą kvalifikaciją turintiems meistrams.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P30 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P30 Lite yra gražiai atrodantis telefonas su universalia kamera ir tikrai geru, dideliu ekranu. Šis išmanusis puikiai atlieka pagrindines kasdien naudojamas funkcijas, be to, turi papildomų komfortą padidinančių savybių, tokių kaip greito įkrovimo funkcija, didelė atminties talpa ir išsami vartotojo sąsaja. Tačiau baterijos veikimo laikas nėra pritaikytas tiems, kurie mėgsta žaisti išmaniuoju ar nuolat, dažnai naudojantiems įrenginį.

Baterija nėra galinga, o naudojimasis ir įkrovimas tik mažina jos pajėgumą. Ilgainiui klientai pastebi, kad Huawei P30 Lite MAR-L01A 2019 baterija nebelaiko tiek, kiek laikydavo anksčiau. Taip atsitinka todėl, kad kiekviena baterija turi tam tikrą įkrovimų ciklų skaičių, kurį pasiekus, jos pajėgumas ima mažėti, baterija sensta ir nebegali atlikti savo funkcijos.

Per laiką, net ir labai saugomas įrenginys gali nustoti reaguoti į įkrovimą dėl užsikišusios jungties. Tai nėra didelė problema. Dulkes susikaupusias įkrovimo jungties ertmėje galima lengvai išvalyti, o šią procedūrą atsargiai galima atlikti ir namuose. Taip, įkrovimas gali nevykti ir dėl tos pačios jungties laikiklių ar kontaktų pažeidimo. Prieš darydami bet kokius remonto darbus namuose, įsitikinkite, kad žinote kokia iš tiesų yra gedimo ar iškilusios problemos priežastis, kitu atveju, galite dar labiau pažeisti įrenginį!

Leiskite darbą atlikti aukštą kvalifikaciją turintiems išmaniesiems meistrams. Mes pašalinsime bet kokias problemas, kurios iškilo jūsų Huawei P30 Lite. Nesvarbu, ar tai ekrano pažeidimai, programinės įrangos gedimai, ar vandens sukeltos problemos. Mes greitai ir kokybiškai pakeisime ekrano stiklą, ekrano modulį, bateriją, įkrovimo ir kitas jungtis bei kitus išorinius ir vidinius komponentus.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.