Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Huawei P30 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas199 €
Ekrano stikliuko keitimas130 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas48.2 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas37.4 €
Kameros stikliuko keitimas35.2 €
Originalios baterijos keitimas45.95 €
Baterijos keitimas32.95 €
Krovimo lizdo keitimas42.25 €
Ausinės modulio keitimas44.75 €
Mikrofono modulio keitimas42.25 €
Garsiakalbio modulio keitimas 45.89 €
SIM lizdo keitimas49.5 €
Priekinės kameros keitimas 46.2 €
Pagrindinės kameros keitimas95.05 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Kokybiškai ir greitai pakeisime Huawei P30 ekraną, bateriją, įkrovimo bei kitas jungtis. Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai pakeis sugadintus išorinius bei vidinius komponentus, skubiai atliks kitus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P30 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P30 yra spalvingas išmanusis telefonas su stulbinančia kameros sąranka, o baterijos veikimo laikas yra išskirtinai ilgos trukmės. Huawei P30 naudoja 3650 mAh ličio polimerų bateriją, kuri paprastai veikia apie 500–700 pilnus įkrovimo ciklus prieš pradedant pastebimai mažėti našumui.

Huawei P30 turi 6,1 colio OLED ekraną, galintį parodyti 16,7 milijono spalvų 2340 x 1080 pikselių ekrane. Mes montuojame naujus OLED ekranus, naudodamiesi naujais akrilo sandarikliais ir specializuota įranga, kad jūsų Huawei P30 ELE-L29 2019 net ir po remonto darbų išlaikytų savąjį IP53 dulkių ir vandens atsparumo standartą.

Kad ir kaip saugotumėte savo įrenginį, kartais nuo problemų pabėgti neįmanoma. Įkrovimo jungtis yra vienas iš dažniausiai naudojamų jūsų telefono komponentų, todėl yra lengvai pažeidžiama. Įkrovimo jungtys laikui bėgant gali oksiduotis ar užsiteršti, todėl įkrovimas gali būti sutrikdytas. Dulkės ir šiukšlės taip pat yra linkusios kauptis pačios įkrovimo jungties viduje. Jei atsitiko taip, kad jūsų įkroviklis atrodo nustojo veikti, gali būti, kad tai ne įkroviklio, o įkrovimo jungties problema.

Visus šiuos gedimus mes žinome ir jau daug metų su tuo dirbame, todėl galime suteikti skubią bei profesionalią pagalbą. Kokybiškai pakeisime Huawei P30 ekraną, bateriją, įkrovimo bei kitas jungtis, kitus išorinius bei vidinius kompnentus.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.