SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Huawei P30 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas115 €
Ekrano stikliuko keitimas85 €
Ekrano stiklo poliravimas*50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas48.2 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas37.4 €
Kameros stikliuko keitimas35.2 €
Originalios baterijos keitimas45.95 €
Baterijos keitimas32.95 €
Krovimo lizdo keitimas42.25 €
Ausinės modulio keitimas44.75 €
Mikrofono modulio keitimas42.25 €
Garsiakalbio modulio keitimas 45.89 €
SIM lizdo keitimas49.5 €
Priekinės kameros keitimas 46.2 €
Pagrindinės kameros keitimas95.05 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

  *Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Huawei P30 ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Telesfera išmanieji meistrai kruopščiai ir profesionaliai pakeis Jūsų Huawei P30 ekraną, bateriją bei sutaisys kitus gedimus.

Huawei P30 naudoja 3650 mAh ličio polimerų bateriją, kuri paprastai veikia iki 700 pilnų įkrovimo ciklų prieš pradedant pastebimai mažėti našumui. Pastebėjus, kad baterija vis greičiau išsikrauna ar net atsiklijuoja galinis dangtelis – nedelskite. Naudojantis tokiu telefonu kyla rizika, kad baterija išsipūs ir pažeis ekrano modulį. O tai reiškia, jog taisymo darbai kainuos kur kas daugiau, nei tik baterijos keitimas.

Huawei P30 turi 6,1 colio OLED ekraną, galintį parodyti 16,7 milijono spalvų 2340 x 1080 pikselių ekrane. Kad po ekrano keitimo nenukentėtų vaizdo kokybė, naudojame tik itin aukštos kokybės arba originalias detales. Visi Huawei P30 (ELE-L29) 2019 taisymo darbai atliekami su specializuota įranga, kad net po atliktų darbų išmanusis išlaikytų savo IP53 dulkių bei vandens atsparumo standartą.

Kad ir kaip saugotumėte savo įrenginį, kartais nuo problemų pabėgti neįmanoma. Įkrovimo jungtis yra vienas iš dažniausiai naudojamų Huawei P30 komponentų, todėl yra lengvai pažeidžiama. Įkrovimo jungtis laikui bėgant gali oksiduotis ar užsiteršti. Dulkės ir šiukšlės taip pat yra linkusios kauptis pačios įkrovimo jungties viduje. Jei atsitiko taip, kad jūsų įkroviklis nustojo veikti, gali būti, kad tai ne įkroviklio, o įkrovimo jungties problema.

Telesferos išmaniųjų meistrų konsultacija – mobiliųjų telefonų taisykla

Bet kurios atsarginės dalies keitimas neprarandant laiko yra realybė. Kvalifikuotą bei nemokamą konsultaciją galite gauti paskambinę telefonu +37066005555. Čia dirba specialistai, kurie pagal gedimo pobūdį gali pasiūlyti kompetentingą išeitį, o jei telefono gedimas bus pakankamai rimtas, iškart pasiūlys užsiregistruoti gedimą internetu, kad nereikėtų ilgai laukti telefono remonto. Registruojant gedimą internetu – taisymo darbai atliekami skubos tvarka.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.