Huawei P30 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano modulio keitimas200 €
Ekrano stiklo keitimas120 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas39 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
USB lizdo keitimas 40 €
Garsiakalbio keitimas 35 €
Priekinės kameros keitimas 45 €
Galinės kameros keitimas 65 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Programinės įrangos atnaujinimas20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kokybiškai ir greitai pakeisime Huawei P30 ekraną, bateriją, įkrovimo bei kitas jungtis. Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai pakeis sugadintus išorinius bei vidinius komponentus, skubiai atliks kitus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P30 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P30 yra spalvingas išmanusis telefonas su stulbinančia kameros sąranka, o baterijos veikimo laikas yra išskirtinai ilgos trukmės. Huawei P30 naudoja 3650 mAh ličio polimerų bateriją, kuri paprastai veikia apie 500–700 pilnus įkrovimo ciklus prieš pradedant pastebimai mažėti našumui.

Huawei P30 turi 6,1 colio OLED ekraną, galintį parodyti 16,7 milijono spalvų 2340 x 1080 pikselių ekrane. Mes montuojame naujus OLED ekranus, naudodamiesi naujais akrilo sandarikliais ir specializuota įranga, kad jūsų Huawei P30 ELE-L29 2019 net ir po remonto darbų išlaikytų savąjį IP53 dulkių ir vandens atsparumo standartą.

Kad ir kaip saugotumėte savo įrenginį, kartais nuo problemų pabėgti neįmanoma. Įkrovimo jungtis yra vienas iš dažniausiai naudojamų jūsų telefono komponentų, todėl yra lengvai pažeidžiama. Įkrovimo jungtys laikui bėgant gali oksiduotis ar užsiteršti, todėl įkrovimas gali būti sutrikdytas. Dulkės ir šiukšlės taip pat yra linkusios kauptis pačios įkrovimo jungties viduje. Jei atsitiko taip, kad jūsų įkroviklis atrodo nustojo veikti, gali būti, kad tai ne įkroviklio, o įkrovimo jungties problema.

Visus šiuos gedimus mes žinome ir jau daug metų su tuo dirbame, todėl galime suteikti skubią bei profesionalią pagalbą. Kokybiškai pakeisime Huawei P30 ekraną, bateriją, įkrovimo bei kitas jungtis, kitus išorinius bei vidinius kompnentus.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.